Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges az ha már 14 éves...

Egészséges az ha már 14 éves korom óta push up melltartót hordok? És ettöl még ugye nönek a melleim?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Válaszom kérdéssel kezdeném! Minek push-up melltartó 14 éves korban?

Mivel azok hordanak push-up melltartót általában, akinek kicsik a mellei, ezért a normális hátigerincnek nem nagyon tesz jó a push-up. Mivel a normális melltartót lejjebb tartják a mellett, ezzel nagyobb súlyt terhelnek a gerincre, ezért a gerincgörbülete is normális lesz. Nem tudom, hogy a push-upnál mivan, de szerintem nem túl egészséges, csak "divatos". Nőnek-e a mellek? Hát nem tudom, hogy, ha valamit felemelsz és leszorítassz, eredeti helyzetéből kizökkentve, az nőni fog-e. Egy példa erre, ha olyan cipőt veszel, ami állandóan nyom, a lábad mérete nem fog 40-es lenni, maximum 38-as. Ez azért van, mert az evolúció során az emberbe bele lett "programozva", hogy saját magának ne okozzon fájdalmat, ha nem muszáj.

2014. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom előző, azért nem ilyen komoly a helyzet... nőni fognak a melleid a push up ellenére is, és nem okoznak komoly hátproblémákat sem.
2014. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én tudok nem is egyről aki push-up hordott és nem lettek túl nagy mellei! Ez nem tudom, hogy a push-up számlájára írható-e, de kétség kívül pár anyukának szép nagy keblei voltak, gyerekeknek meg a 75/B jutott a push-uppal.
2014. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy előfordul ilyen, attól még nem írható a push up számlájára.
2014. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Viszont a javára sem!


De most könyörgöm, tényleg muszáj 14 éves gyereknek push-upot hordani?

2014. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem kell neki, sőt :) De ha ő ettől érzi jobban magát, akkor tegye, majd ha lesz annyi esze, hogy rájön, hogy fölösleges, úgyis abbahagyja. Én is hordtam régen, kiskamasz koromban, természetesen azt hittem, hogy ettől menőbb vagyok. Ettől függetlenül nem maradtak vissza a melleim a fejlődésben, és hátproblémáim sincsenek. Persze ma már olyan melltartót hordok, hogy kényelmes és normális, és senkit nem érdekel, hogy nincs felnyomva a nyakamig :D
2014. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!