Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal korom ellenére lógnak...

Fiatal korom ellenére lógnak a melleim. Ha itthon is folyamatosan melltartót hordok, azzal javítok a helyzeten, vagy csak rontok?

Figyelt kérdés
Tiniként elég sok plusz kiló volt rajtam, már akkor is lógtak a melleim, de egy hirtelen fogyás után csak még rosszabb a helyzet. Gondolkodom mellfelvarráson is, de az sok idő, több év, mire összegyűlne rá a pénz... Addig pedig nem akarnám tovább rontani a helyzetet. Vajon az segít-e, hogy ha hazaérek, nem veszem le a melltartót, szóval egész nap abban vagyok, illetve néha abban is alszom? Vagy mit tegyek?
2014. márc. 16. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Éjjel inkább ne legyen rajtad melltartó. Egyébként a mellfelvarrásról is lebeszélnélek.
2014. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem segít, mert nem használod a mellizmaidat és még jobban elernyednek, megereszkednek.


Csinálj mellizom erősítő gyakorlatok. Nem biztos, hogy segít rajta, de az legalább nem ront. Este meg ne aludj melltartóban, mert nagyon egészségtelen.

2014. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Ami segíthet az a sport, torna, melltartóból sport melltartót hordj, ne kosarasat, mert az egészségtelen.
2014. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A merevítős se egészségtelen ha megfelelő méretű. Ez a legfontosabb amúgy, ne legyen se nagy, se kicsi, tartson megfelelően. Sajnos a helyzeten nem nagyon tudsz segíteni.
2014. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen hogy az internet idejében még mindig annyi nő nem tudja mi a helyzet a melltartóval (nem a kérdezőnek szól).


A mellszövet NEM tartalmaz izomszövetet. A mell tartását a crupa-szalagok adják, amelyek kinyúlnak. Minél súlyosabb a mell, ez annál könnyebben bekövetkezik. De minden mellnél nyúlnak idővel. Ha melltartót hordunk, a szalagok terhelését a melltartó átveszi. A legfontosabb, hogy tökéletes legyen a melltartó méret! Ma már tényleg nagyon sok méretben kapható, nem csak ABC kosarakban...


Mégegy tévhit: nem a melltartó vállpántja tartja a mellet, hanem a körpánt. Annak kényelmesen, nem túl szorosan, de nem is lazán (felcsúszva a nyak irányába) kell tartania. Nekem régen kínszenvedés volt találnom melltartókat mivel elég nagyok a melleim. 90 D kosarasok voltak a legnagyobbak amikkel próbálkoztam, toldoztam-foldoztam őket, hogy jól álljanak. Most már tudom, hogy 80 H-a méretem. Sokkal jobb lett a tartásom, a formám, amióta rendes melltartót hordok.


Szóval a melltartó viselése nem egészségtelen és megóvja a melleket. A rossz melltartó viselése viszont valóban ront a helyzeten.

2014. márc. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, mennyien szeretjük őket úgy, ahogy vannak.
2014. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nembaj legalább a párod játszhat vele mint a macska a gombolyaggal ;)
2014. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
sokan azt mondjak, hogy a melltarto ront a helyzeten. az en peldam nem ezt mutatja. 34 evesen ugyanugy neznek ki a melleim, mint tizeneves korom vegen, mert en meg ejszakara is melltartot hordtam vilageletemben (ilyen sportmelltartot). szerintem a gracvitacio huzza le, nem igaz ez a mellizmok ellustulasa hipotezis. va;ahanyszor nem viselek melltartot, ugy erzem, a sulyuk huzza oket, es ha igy hagyom, csak logni fognak. szoval sztem melltarto-viseles non stop. igy vigyazhatsz rajuk.
2015. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
illetve tornazz persze, kis sulyzokkal karemelgetesek. nagyon sokat szamit.
2015. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!