Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas lettem volna, ha...

Milyen magas lettem volna, ha nem lett volna baj a hasnyálmirigyemmel,15-7 éves korom körül?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok 165 centi, 15 éves koromban is ekkora voltam, ekkor a hasnyálmirigyem állandó gyulladásba kezdett jönni, autoimmun folyamat miatt. Nem tudtam enni, anyukám szondán táplált. 35 kiló voltam, aztán 17-8 éves koromban spontán meggyógyult. Mekkorára nőhettem volna, ha tudtam volna rendesen enni? Apu: 178cm anya: 160

2014. ápr. 29. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem az evéstől függ.

Igaz alacsonyak, akik nem esznek, de ők évekig alig esznek!

2014. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleid se valami magasak, szóval nem biztos hogy emiatt vagy alacsony
2014. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hűha.. nagyon komoly.. akkor csont és bőr voltál nem? Szerintem egy jó pár centit még tuti nőhettél volna, de nem tudom, hogy az, hogy milyen amgasra fogsz nőni, mennyiben befolyásolja az, hog szondán keresztül lettél táplálva.

Az egyik gondolatom az volt, hogy a magasság az génekben van, és így előre meghatározott.

A másik viszont az, hogy lehet megfelelő tápanyag miatt nem lettél olyan magas.. nem tudom.. nekem ennyi jutott eszembe, de nem vagyok orvos.

2014. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, ez lemaradt: Én 20 éves létemre vagyok 160 cm...
2014. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amíg nem jött elő ez a fránya gyulladás, addig középmagas voltam. Aztán pedig nem nőttem semennyit sem. Amúgy igen csont és bőr, most 55 kiló vagyok, sportolok szálkás izomzatom van.
2014. ápr. 29. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!