Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek milyen rosszul létre...

Ezek milyen rosszul létre utalhat? Forduljak-e orvoshoz vele?

Figyelt kérdés

Szóval néha olyan rosszul lét jön rám, ami úgy kezdődik, hogy egy fura érzést kezdek érezni magamba. Ez a fura érzés, azért hívom így, mert olyan mintha csak rossz közérzetem lenne, vagy félnék valamitől sose az jut eszembe, hogy fizkailag rosszul leszek utána.

Ez után az érzés fokozatosan erősödik a látásom elkezd romlani, először csak apró fekete pontokat látok amikből egyre több lesz, elkezd a kép előttem összehúzódni, majd néhány villogó pontot is látok, össze esek ha nem ülök, vagy fekszek le, nem bírom tartani a fejemet se.

A hallásom is romlik, először mintha csak bedugulna a fülem, utána zúgni is kezd, majd mindent még a saját hangomat is mintha egy hangtompítón át hallanám.

A beszédem is érthetetlen lesz, (mondjuk itt arra gondolok azért van, mert nem jól hallom magam)

Eddig mindig segített ha lefeküdtem egy 10-15 perc után elmúlt. De tegnap 2x egymás után előjött és még ennyire durva sosem volt, a végén hánytam, utána lettem jobban.

Lehet ez hülyeség, de tavaly egy komoly műtétem volt, és műtét után reggel a nővér erőszakoskodott, hogy álljak fel és menjek pár lépest, győzködtem hogy nem tudok még gyenge vagyok, de nem hagyott békén és nyílván nővér jobban tudja mit kell nekem, ezért felálltam de egy pár másodperc alatt ugyanez a rosszul létem jött, csak itt az egész végbe ment egy pár pillanat alatt és elájultam. Előtte sose lettem így rosszul, csak azóta. De ugyanazt érzem mint akkor csak most nem ájulok el és kevésbé intenzív, valamint 10-30 percig tart,ennek köze lehet hozzá? Elmenjek vele orvoshoz? Vagy mitől lehet ez vérnyomásra, cukorra gondoltam eddig, de azt mondták azoknak nincs ennyiféle tünete



2014. máj. 31. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp orvoshoz vele.

Első tippem az alacsony vérnyomás.

De az orvos tud biztosat mondani.

Ja, és ez nem "sok" tünet. Ez csak az, ami a sima elájulással jár.

2014. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is arra tippelek, hogy leesett a vernyomas, de persze az orvos kell kivizsgalja, hogy ez miert van!
2014. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :)
2014. máj. 31. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!