Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel a problémával forduljak...

Ezzel a problémával forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Elsőnek is azzal kezdeném, hogy nem élek túlságosan egészséges életet. Napi rendszerességgel sportolok igaz, és mellé egészségesen eszem, de túl sokat nem alszom kb napi 5-6 órákat,dohányzom és elfogyasztok napi 5-6 csészényi kávét, és egyszerűen nem tudok megfelelő mennyiségű vizet inni. (85kg vagyok 20 éves és kb 1,5 litert iszok) Nemrégiben (kb. 2hónapja) kimerült, fáradt vagyok, és nem tudok egyszerűen koncentrálni, mellé pedig életkedvtelen egész nap. Sportban visszaesést mutatok, és a tanulás se megy ugy mint ahogy kéne. A kérdésem az lenne: Mivel ezt az életvitelt már kb. 2 éve csinálom, és eddig nem volt belőle baj lehetséges, hogy most csak tavaszi fáradtság, vagy már komoly bajom lehet?

Válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. máj. 31. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csökkentsd a kávét. Igyál inkább zöld teát. Próbálj minél több időt kinn tölteni, akár kinn sportolni. Közben rá vagy kényszerülve a víz fogyasztására.
2014. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! :) Megpróbálom a kávét zöld teára cserélni :) Esetleg a vízfogyasztásra lenne valami trükk? Mert egyszerűen a sima vizet nem tudom meginni sajnos... Meg a kérdéshez hozzácsatolnám, hogy nemrégiben volt egy kemény diétám (harcosok diétja)ezt vagy 2 hónapig csináltam, de nem hozott túl nagy sikert számomra, úgyhogy, viszaálltam a napi többször kevesebb evésre. Lehet, hogy a 2 hónap alatt vesztettem valami olyan enzimet ami fontos a testem számára? :)
2014. máj. 31. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél hozzá citromlevet. Nyáron én úgy szívesebben megiszom a vizet.
2014. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Izesítésnek lehet bele tenni édesítőt? :)
2014. máj. 31. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne nagyon. Az édesítők étvágyat fokoznak.
2014. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!