Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiás vagyok. Elkeseredése...

Anorexiás vagyok. Elkeseredésemben ma nagyon sokat ettem és ettől hízhatok?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve és most nagyon bezabbantottam magam. Ettem ma 100g párolt csirkemellt és 100g párolt zöldséget és megettem még 2 doboz milka amerikai cookie-t.

173cm és 42kg vok és 16/L


2014. máj. 31. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy napi nagy evéstől nem fogsz hízni. Mint ahogyan a fogyás, a hízás titka is a rendszeresség és a türelem. Nem tudom, mennyit szoktál enni, de ez még mindig nagyon kevés. Ugye tudod, hogy mennyire ártalmas a szervezetnek a koplalás? Ha nem megy egyedül, kérj segítséget! Később nagy gondjaid lehetnek ebből (pl. meddőség).
2014. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ennyi után éhesebb vagyok, mint előtte, ez nevetségesen ki mennyiség. Hízni nem fogsz tőle, pedig rád férne némi plusz kiló.
2014. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!