Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van a lányommal anorexiás?

Mi van a lányommal anorexiás?

Figyelt kérdés

15 éves és 170cm.

Most éppen 42kg-os. Állandóan fázik, sárga a bőre, egy kicsit hullik a haja, gyengék a körmei, nem eszik, állandóan számolja a kalóriákat, napi 400kalóriánál nem eszik többet. És már alig bír felkelni is.


2014. febr. 15. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, igen. Ráadásul olyan emberek vannak körülötte, akik magasról tesznek rá, különben nem hagyták volna idáig fajulni a dolgokat. Ez nagyon tragikus.
2014. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát valami baja biztosan van. Vagy vmi szervi betegsége van, ami miatt nincs étvágya és nem eszik, vagy pszichés (anorexia nervosa).

Nem gondoltál még rá, hogy talán éppen ideje lenne elvinni orvoshoz? Állj már a sarkadra, te vagy az anyja, ő meg csak egy 15 éves gyerek!

2014. febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A sárga bőr a máj betegségére is utalhat. Bár akkor nem számolná a kalóriákat.
2014. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell mennie!
2014. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mondtam neki, hogy fejezze be mert már unom amit csinál, és már pofont is adtam neki miatta de nem fejezte be.
2014. febr. 15. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem pofon kell vágni a gyereket ha beteg! mert ez is egy betegség!!! Jézusom... irány az orvos!!! MOST!!!
2014. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Te szerencsétlen! Pofonnal csak rosszabbat csinálsz!
2014. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az én kislányomnál is felmerül a gyanú.Ő sajnos súlyosan depressziós is,a második öngyilkossági kísérletén vagyunk túl,sajnos.Szerencsére életben maradt,jelenleg kórházi kezelés alatt áll,ott vagyok vele éjjel nappal,most eltávozáson vagyunk itthon.Holnap megyünk vissza a kórházba és akkor szeretném elmondani az orvosoknak,hogy a hét végén felmerült családunkban az anorexia gyanúja is.De azzal,hogy pofon vágod őt,nem segítesz,hanem sürgősen vidd el egy gyermek pszichiátriai szakrendelésre,ha nem kapsz sürgősségi időpontot,egyenesen a kórházba.
2014. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a pofonnal csak rontasz a helyzeten. az anorexia egy lelki betegség. a pofon pedig egy plusz lelki megrázkódtatás. pszichológus vagy pszichiáter segíthet. ne kiabálj vele. legyél türelmes, szeretetre van szüksége most.
2014. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!