Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyelven lévő foltok mit...

A nyelven lévő foltok mit jelentenek?

Figyelt kérdés

Lányom 5 éves, sokszor foltokat látok a nyelvén. A doktornő azt mondta rá, hogy a teste térképe. Van ilyen típusú ember. Hol tudok jobban utána olvasni? A foltok pontosan mit jelentenek? Számít hogy hol van?

Van valaki, aki látott már ilyet?


Köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 31. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leukoplákia?
2014. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nem lettem okosabb :((
2014. jún. 1. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak is van mi is voltunk mar vele orvosnal de azt mondtak ez nem betegseg es orokletes
2014. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A foltok, hogy hol vannak, nem számítanak, semmi misztikus nincs benne, és teljesen véletlenszerű (ahogy a cikkben is leírták, amit küldtem). Ne aggódj a kislányod miatt, ha nem fáj neki, nincs baja, akkor jó így, ahogy van. Amúgy mire vagy konkrétan kíváncsi? Igen, láttam már ilyet, a húgomnak is van ez, az unokatestvéremnek is, teljesen jól vannak. Akkor jön elő nekik, ha betegek főleg, de akkor sincs semmi panaszuk. Nyugodj meg, ez teljesen jóindulatú elváltozás.
2014. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!