Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki, aki tud pasi nyelven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki tud pasi nyelven lefordítaná nekem ezeket? Mit jelentenek? Nem szeret, ugye?

Figyelt kérdés

Tegnap összekaptam a barátommal, megijedtem egy bizonyos dologtól, ami a napokban történt, és menekülni akartam a kapcsolatból ahelyett hogy megbeszéltem volna. Szakítani akartam, totál felidegesítettem magam, de beszéltünk msnen. Ő nem akart elengedni, én azért megkérdeztem tőle hogy tudna-e rám barátként nézni, ezt irta:


"hát mivel nem haragszok rád semmiért ezért tudnék barátként,haverként nézni rád még akkor is h tudom h nem úgy akarok tekinteni rád mondjuk biztos h szar lenne meg fura de tudnék"

Ez nekem úgy jött le hpgy kb a semmiért van velem...

2hónapja járunk.


Majd megkérdeztem hogy miért akarja hogy a barátnője legyek?

ez volt a válasz:



"1) azért szeretném h velem maradj mert nagyonn jól érzem magam veled

2) teljesen kicseréltek mióta ismerlek és mióta együtt vagyok veled

3) egyedi természeted van nem vagy unalmas nem vagy átlagos tipus és ez nagyonn jó.

4) nagyonn tetszik az a tulajdonságod h nem gyerekesen kezeled a pasidat h be kell számolnom mindenről meg hasonlók

5) ez a 1.5 hónap amit eddig együtt töltöttünk ez nagyon jó volt és még sokszor ennyit töltenék veled

6)boldog vagyok veled

7)melletted pasinak érezhetem magam nem vagyok beszabályozva és ez megin csak nagyonn jó

8) melletted érzem igazán azt h kijöttem a papucskodásomból amibe az exem vitt bele és ezt neked köszönhetem h melletted mindig önmagamat adhatom mert nem leszek lebaszva meg hasonlók.

most igy hirtelen enyi érv jutott az eszembe h miért szeretném h velem maradj:$"



"nálad valami különlegest érzek meg azt érzem h nem akarlak elveszteni ezért harcolok érted és ezért is nem akarlak elengedni"

"És ez egy erős pozítív dolog belül nem tudom megfogalmazni körül irni de azt az érzést erősíti h küzdjek érted és ne engedjelek el"


Nos a barátos dolog leírása után kicsit meg vagyok ijedve. DE VAJON HOGYHOGY NEM AKAR ELENGEDNI? A leírtak alapján nem szerelmes, igaz?:(


2011. máj. 6. 09:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy te.

Mit akarsz még ettől a nyomorult pasitól, mit csináljon???

2011. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
jaj nem akarok semmit se, csak ettől a barátos dologtól megijedtem vagyis hogy tudna ugy nézni rám...
2011. máj. 6. 09:35
 3/26 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem túlparázod. :) Nem írhatta, hogy ha szakítanál vele, sosem tudna rád nézni, mert úgy fájna neki, hogy szakítottatok. :)

A srác még nem szerelmes beléd fülig, de 1,5-2 hónap után szerintem ez érthető. :) Pozitív képe van rólad a srácnak, jól érzi magát veled, majd lesz nagy szerelem. :) Ne izguld túl! :)

2011. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy megkérdezem, de te tényleg ennyire hülye vagy vagy csak itt hülyited a népet?????


A pasid teljesen normális, szerintem inkább neked kéne elengedned, hogy találjon egy normális nőt, aki megérti, hogy ha egy pasi azt mondja kék, akkor az azt is jelenti... nem pedig zöldet vagy pirosat.


Nem tudom neked még mlyen bizonyítékra van szükséged, hgoy szeret. Amúgy meg nem értem azt, hogy miért írja, hogy te felnőttesen kezeled, mikor 1) megbeszélés nélkül inkább elhagytad volna (ez nálama gyerekes viselkedés) 2) azt írja, hogy nem kezeled gyerekesen a pasikat, mert mindnről be kell számolnia (ez nálam ellentmondás, mert szintén pont gyerekes viselkedésre utal).

Viszont ha ezek ellenére is téged szeret, akkor mit akarsz még????

Komolyan nem értelek.

33N

2011. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Ne viccelj már! Azért írta, hogy tudna rád barátként nézni, ha nagyon muszáj lenne, mert nem akar totálisan elveszíteni. Úgy érzi még az is jobb, mintha nem láthatna egyáltalán. Nekem ebből az egészből az jön le, hogy totál beléd van zúgva!
2011. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeret, de mivel egy hisztis nőszemély vagy, ezért fogalma sincs, hogy tarthatna maga mellett, ezért akár még a barátságba is belemegy.

2 hónap még semmi. Ez egyelőre a rózsaszín köd, amiben éltek. Majd elmúlik....

2011. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Úgy gondolta, tudna pozitívan nézni rád még akkor is! Nem pedig haraggal.

Hány éves vagy amúgy? Mert, ha valaki az utána következő sorokból nem azt gondolja, hogy szeret téged, annak nem is való még párkapcsolat. Persze, azok csak leírt szavak, de legalább jó érzésekről.

2011. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
ez tipikus esete annak, hogy a nők agya fordítva van bekötve.
2011. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? inkább menj vissza játszani a babáiddal,nem lehetsz több 11nél,hagyd h boldog legyen egy normális csajjal...
2011. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Valóban kicsit eltérő fogalmaink vannak a barátságról. Használai utasítás férfiakhoz: mindent, amit mondanak, szó szerint értenek. Vagyis nem kell semmi mögöttes tartalmat keresni a mondandójukban, mert nincs.


Azt írja: "mivel nem haragszok rád semmiért, ezért tudnék barátként,haverként nézni rád." Ez úgy értendő: "Akire nem haragszok, arra tudok barátként nézni." Egy nő erre azt mondaná: "Ha szerelmes vagyok belé, soha nem tudnék rá barátként nézni, hanem hatalmas drámát élnék meg minden találkozáskor." A férfiak viszont kevésbé bonyolítják az ilyen dolgokat. A drámát sem szeretik igazán, ha lehet, kerülik. Egy egyszerű kérdésre adott egy egyszerű választ: mivel bír téged, és nem is haragszik rád, igen, tudna barátnak tekinteni. Erre a kérdésre ez a válasz. A kérdéseket is szó szerint veszik ugyanis.


Ha azt kérdezed, hogy na és SZERETNE-E barátként tekinteni rád, akkor pedig: "tudom h nem úgy akarok tekinteni rád mondjuk biztos h szar lenne meg fura" Kell ennél több?


Szerintem azok után, amiket még írt, nem érdemes "bezabolázni", "papucskodásba vinni", vagy "lebaszni", szegény fiúnak valószínűleg már épp elege van a női hisztiből. Főleg, ha az értelmetlen is, hisz a jelek szerint őszintén szeret és becsül téged, amit legalább egy tucatszor leírt a szerencsétlen, és igen, azt is nyugodtan veheted szó szerint. Ha nem gondolná komolyan, nem írta volna. Inkább menj oda hozzá, öleld át, mondd el neki, mennyire fontos neked, és beszéljétek meg, ha valami gondotok van.


Sok boldogságot! :)


N32

2011. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!