Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hideg "skótzuhany"?

Hideg "skótzuhany"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miben jobb a hidegzuhany mint a langyos, meleg, esetleg a váltó? Próbáltam már mindegyiket, de eddig a hideg esett a legjobban, csak azt szeretném tudni, hogy egészséges-e.

2014. jún. 1. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos fokig igen. Erősíti az idegrendszert, csontokat, vérkeringést stb. De vigyázni kell vele, h hogy van csinálva, mert tüdőgyulladást is okozhat, ha bénán.
2014. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a választ! :)

Azért még leírnád, hogy hogyan kell jól csinálni? Én szép lassan, fokozatosan szoktam alulról felfele, de hátha nem ez a legjobb mód.

2014. jún. 2. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát...nekem más csinálta, tehát nem magamnak csináltam, csak tudom, h mondták, h vigyázni kell ezzel. Nekem csontkovács csinálta, előtte csontkovácsoláson is vettem részt, és közvetlen utána rám spec hirtelen zúdította rám. Utána ugye meg egyből melegedni is kellett. Eléggé sz@r volt, de érzékelni lehetett, hogy tényleg ütős hatása van.
2014. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!