Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hét alatt lehet fogyni...

3 hét alatt lehet fogyni mondjuk 2-3 kg-ot? Kérlek normális válaszokat írjatok!

Figyelt kérdés
177cm vagyok, 68 kg, és 13 éves, Azért kérdezek itt mert itt általában jó válaszokat adnak,utána néztem már, de valami normálisabb válasz kellene nekem. Sportot az még megy, de a koplalás meg nem annyira! Előre is köszi!:)
2014. jún. 2. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg a szervezet úgy van beállítva, hogy heti 1 kg-t le bír adni jojó nélkül. Tehát 3 hét alatt 3 kg-t le tudsz fogyni. De ha nem megy a koplalás, akkor számold a kalóriát. Van egy elég jó oldal (én is azt használom), kiszámolja a napi kalória szükségleted, be tudod irkálni h mit ettél, számolja a kalóriát. Ha érdekel írj privit, küldök rá linket. (Azért nem írom ide, mert nem reklámozni akarom :) )
2014. jún. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm.:) Majd később nézném meg mert most mennem kell itthonrol.
2014. jún. 3. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!