Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 4-5 nap alatt fogytam 5 kg 45...

4-5 nap alatt fogytam 5 kg 45 voltam msot 70 vagyok de nem tornáztam csak ugy van mostanába h,1-2 szer eszek egy nap és este enm eszek. Valami bajom lehet? Vagy ez normális? Én cska örülök mert fogyni akarok de ez fura.

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:23
 1/2 A kérdező kommentje:
jujjj bbocsii elirtam az lejeét tehát nem 45 kg volta:D Hanem 75 ls ugy letem 70 (167cm vagy)ok) rám is fér...csak aggodok h miért iylen gyorsan:S
2011. aug. 21. 23:40
 2/2 Borza Károly válasza:

Ha nagy a vízvesztésed a meleg miatt akkor veszíthetsz ekkora tömeget, de azt kell mondanom, hogy véleményem szerint nem egészséges. Azt esti nem evés egyébként akár ugyancsak okozója lehet de ilyen napi egy kiló nekem csak mozgással és erőltetett diétával (koplalással)jött össze. (nem is volt tartós) pedig nekem könnyebb volt mert nagyobb súlyfeleslegből kellett veszítenem.

Ha nem áll meg a fogyás akkor mindenképp fordulj orvoshoz!!!

2011. aug. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!