Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikumon kell szednem...

Antibiotikumon kell szednem köhögésre?

Figyelt kérdés
Orvos felírta a Fromilid nevű antibiotikumot,más bajom már nincs csak csúnyán köhögök..Szombaton buliba vagyok hivatalos,ettől még ihatok alkoholt?

2014. jún. 5. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ő a góré és te tudod. Én csak annyit tudok, hogy az egy vírusos megbetegedés, melyre az ATB nem használ.
2014. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán ne vedd be. antibiotikumot csak akkor lenne szabad szedni, ha a köpetet elküldték tenyésztésre és ott kijött, hogy bakteriális eredetű a köhögésed oka(akkor is célzott kezelés kell).
2014. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél köptetőt
2014. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lányomnak is csak köptetőt javasolt az orvos. semmit sem írt fel. Mucoprontot, acc-ét, ambroxol-t javasolta. ha nem köptetőt használsz, hanem elmúlasztót, akkor tüdőgyulladás lehet belőle, mert elfolytod a köhögést és nem jön föl a váladék, ami a köhögést okozza.
2014. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!