Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomor és vastagbéltükrözés...

Gyomor és vastagbéltükrözés előtt állok. Tapasztalatok? Tanácsok? 20/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyomortükrözéstől nincs félni való. Bár lenyomnak egy csövet a torkodon, de egyáltalán nem olyan szörnyű.

A vastagbéltükrözés előtt adjanak nyugtató-fájdalomcsillapító injekciót.

2014. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A gyomortükrözésnél a lényeg,hogy azt csináld amit mondanak. Már ha mondanak. Amikor ledugják öklendezel majd,de enged el magad,ne legyél merev,és nagy mély levegőt vegyél. Ha ezt betartod már nem öklendezel. De engedd el magad! Ne feszengj. Ha már átjut a garatodon könnyebb,nem ingerel majd annyira. Kb 10perc.
2014. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ment a zöld.
2014. jún. 8. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A gyomortükrözésnél csak addig öklendezel amíg a cső lent nincs a gyomorban. Folyamatosan böfögni fogsz de semmi extra.

A vastagbéltükrözés ugyanez csak ott amikor félig feltolják akkor szélgörcsöt érzel, pukiznod kell és olyan mintha wc-re kellene menned. Tulajdonképpen mindkettő vizsgálat kellemetlen érzése múlandó ahogy befejezik.

2016. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
A gyomortükrözés egy igen rövid vizsgálat, talán 3 percig ha tartott nekem. Egy kis öklendezés semmi több, egyáltalán nem fájdalmas. Én lidocaint nem kaptam a torkomra, viszont vénás bódítást igen. De nem igazán éreztem hatását ezért a vastagbél tükrözés nekem kicsit fájt, de nekem gyulladás is van a beleimben + jó kanyargósak, úhgy. nem volt egyszerű. De bőven kibírható, egyáltalán nem kell félni tőle, hamar túl van rajta az ember. :D
2017. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!