Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért drága a Dioptriás...

Miért drága a Dioptriás szemüvegkeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A kérdésem egyszerű, mi a különbség, az 500 Ft-ért vásárolt műanyag napszemüveg keretem között, és az 50 000Ft-os műanyag dioptriás keretem között?

azon kívül, hogy az pepe jeans?



Miért nem tudtak nekem lencsét tenni a "gagyi műanyag keretembe?"


2014. jún. 8. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért, mert műanyag.Ha kiszedik belőle a lencsét és újat raknak bele, a megmunkálás során szinte biztos, hogy eltörik, ráadásul a dioptriás üveget sem fogja tartani.

Én azt csináltam, hogy vettem egy boltban kapható, dioptriás olcsó olvasó szemüveget fém keretest és abba kértem hogy az optikus cseréljen bele másik lencsét.Meg tudta oldani, de még így is bizonytalankodott, hogy lehet, meg fog repedni a keret, vagy széttörik benne az üveg, de szerencsére már 10 éve bírja.

2014. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval fém keretet vigyél az optikushoz és ne műanyagot, főleg ne napszemüveg keretet.Esetleg egy vastag műanyag keret, amiben régen dioptriás volt, az talán még jó lehet.Bár ez manapság nem divat.
2014. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!