Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi kell még hogy szívroham...

Mennyi kell még hogy szívrohamot kapjak?

Figyelt kérdés

Mostanság elégé szarul megy a életem nem úgy alakulnak ahogy kell és a érzéseim is tropák van egy jó kapcsolatom de mivel sokat duzzog nem tudom mindíg felvidítani a párom :/

a minap vettem 8 hell-t de hatása 0 volt arra lennék kíváncsi mennyi kell hogy bajom legyen tőle?? :/

Közben 16 db-om van már megvéve megint akarok egy tesztet csinálni ha meg sikerül akkor sikerülne...


2014. jún. 11. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, hogy energiaitallal akarjál öngyilkos lenni... Ez különben sem így működik, hogy megiszol pár dobozzal, aztán szívrohamot kapsz. Ha problémád van, kérj segítséget. Ezt a szívrohamos hülyeséget meg felejtsd el. Hidd el, nem olyan jó dolog az.
2014. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a koffeint nagyon nehéz túladagolni ilyen formában... nem tudsz annyi energiaitalt meginni, ha alapjáraton egészséges a szíved, nem lesz tõle nagy bajod...
2014. jún. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mostanság elégé szarul megy a életem nem úgy alakulnak ahogy kell és a érzéseim is tropák"

-Te magad is azt írod, hogy mostanság, majd fog idővel változni, vagy magad fogsz változtatni.


"van egy jó kapcsolatom de mivel sokat duzzog nem tudom mindíg felvidítani a párom :/"


-Hol van az megírva, hogy neked mindig föl kell vidítani mást, még ha a párod is? Francokat kell. Fogadd el, ő is ember vannak hangulatai, de ne csinálj ebből problémát.


"a minap vettem 8 hell-t de hatása 0 volt arra lennék kíváncsi mennyi kell hogy bajom legyen tőle?? :/"


-Te akkor szándékosan akarsz magadnak ártani? Öngyilkos akarsz lenni, vagy csak felhívni magadra a figyelmet? Sokkal inkább keress egy pszichiátert, vagy klinikai szakpszichológust, vagy menj templomba, vagy változtass az életeden, vagy bármi!


"Közben 16 db-om van már megvéve megint akarok egy tesztet csinálni ha meg sikerül akkor sikerülne..."


-Ennek mi értelme van, hogy ilyen egészségtelen s z a r o k a t iszol? A koffeinre eleve nem jó rászokni, különben a koffein mérgezés sem borzalmas élmény lehet! Én kiönteném a budiba az összeset ahogy van! :) És inkább leszoknék róla.


Az öngyilkosság egyéb módjairól is lebeszélnélek. Egyrészt borzalmas fájdalmat okozol mindenkinek, akinek számítasz, tehát pont azoknak, akik szeretnek. A távolabbi ismerősök meg megrökönyödnek. A szüleid életét tönkreteszed.

Annál meg rosszabb a világon nincs, mint amikor mondjuk megteszed, leugrasz, vagy felakasztod magad, de mégis meggondolod magad, de tudod, hogy akárhogy kapálózol már nem tehetsz semmit...

2014. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem számítanék senkinek sem fontosnak észre sem vesznek...

múltkor is 1 hétre elmentem barátomhoz aludni hogy még a ő szülei sem tudtak róla és senki nem kereset.. még a szüleim sem...

2014. jún. 28. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:

"nem számítanék senkinek sem fontosnak észre sem vesznek..."


-Vagy inkább bebeszéled magadnak.


"múltkor is 1 hétre elmentem barátomhoz aludni hogy még a ő szülei sem tudtak róla és senki nem kereset.. "


- Ezt ebben a formában nehéz elhinni. Legvalószínűbb, hogy tudták, hogy hol vagy és azért nem kerestek. Vagy kerestek (és mondjuk hamar megtudták, hol vagy), csak te nem tudtál róla.


De hagyjuk is, nem ez a lényeg. Az embernek meg kell tanulni, hogy nem más miatt akar kijönni a lelki gödrökből, hanem önmaga miatt, saját maga is legyen elég indok!

2014. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!