Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted mekkora összeg...

Szerinted mekkora összeg lenne "reális", hogy korábbi időpontot kapjak?

Figyelt kérdés
H.nap megyek kórházba (3 hete kértem időpontot vizsgálatra) azt tudom, hogy h.nap csak konzultáció lesz. Nem magán kórház. Valószínű új időpontot kell kérnem a vizsgálatra mennyit adjak? Az nem kérdés, hogy adok csak kis segítség kellene, mennyit is? A recepciósnak adnám, hogy korábbi időpontot adjon ne kelljen 3 hetet várnom. 2 ezer elég? Nem tudom, hogy mennek az ilyen dolgok. Becsúztatnám, hogy hölgyem nem tudom itt, hogy mennek a dolgok, de szeretnék egy korábbi időpontot pl. jövő hét végére. :D Ennyi lenne az egész szerintem, vagy elég lenne 1 ezres és az orvosnak a vizsgálat előtt 2 ezer, hogy érezze a törődést? Köszi: 20F
2014. máj. 28. 10:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Már miért kéne adnod? A betegfelvételen, vagy ahol az adott kórházban megy az időpontosztás úgyis azt az időpontot adják ahova beférsz. Max akkor kaphatsz korábbit, ha valaki lemondja. Ha már fizetni akarsz akkor menj magánorvoshoz.
2014. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Oké kösz látom nem érted. :D Vagy te inkább várni akarsz!
2014. máj. 28. 10:52
 3/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem te nem érted. Fizikailag nem tudnak odarakni téged, ha már más van ott. Ezért nem szokás pénzt adni, nem is hiszem, hogy elfogadnák.
2014. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Oké köszi! Csak nem akarok megint 3 hetet várni, de ezek szerintM.O-n ez a helyzet! Am. ha már adok neki pénzt akkor igazán berakhatna valaki helyére. :D
2014. máj. 28. 11:00
 5/36 anonim ***** válasza:

"Am. ha már adok neki pénzt akkor igazán berakhatna valaki helyére."


Gratula, ez ma Magyarország. És csak ilyenebb lesz.

2014. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
52%
Ja, én se vagyok valami nagy véleménnyel rólad, kérdező. Ha ennyire nem érsz rá, akkor tessék elmenni magánkórházba megcsináltatni a vizsgálatot, nem más elől elvenni a helyet.
2014. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hát bocs, hogy a problémámmal nem akarok 3 hetet várni és tovább szenvedni miatta. Ez Magyarország! Ez igen!
2014. máj. 28. 11:25
 8/36 A kérdező kommentje:
Kösz, megérte kiírni ide bármit is! Nem elvenni akarom csak előrébb kerülni amiért fizetnék is (20 éves tanulóként elhiheted, hogy nem vet fel a pénz), de majd h.nap kiderül. De ha sikerül nagyot fogtok nézni. Majd leírom mi is volt.
2014. máj. 28. 11:31
 9/36 anonim ***** válasza:

Van aki hónapokat vár egy műtétre, te meg egy vizsgálatra nem tudsz pár hetet várni?

Még egyszer: Gratula!

2014. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

"De ha sikerül nagyot fogtok nézni."

Köpni fogunk, és helyetted szégyenkezünk.

2014. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!