Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire viselt meg a Szilvesz...

Mennyire viselt meg a Szilveszter? Sokat ittál? Ha igen, hogy tetted túl magad a másnaposságon?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magamhoz képest sokat ittam. Kb. 2 deci whiskyt, 2 pohár bólét és 2 pohár pezsgőt. Emellé ettem olykor-olykor, hogy ne legyek rosszul, valamint igyekeztem jó minőségű italokat inni, és kortyolgattam mellé vizet is. Ennek köszönhetően másnap abszolút nem volt semmi bajom. :)
2010. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én ittam egy kevés pezsgőt, 4 tequilát, pár korty krémlikört, szintén pár korty pina colada-t. Kicsit jól éreztem magamat, de nem rúgtam be azért enniytől. Ittam volna még, de sajna nem volt pia, csak pezsgő és én azt nem szeretem:S Szal nem volt a legjobb szivleszter. 17/L
2010. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem ;DDDD
2010. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én pezsiztem, ittam boroskolát egy kis házipáleszt, kb egy deci martinit, meg vodkanarancsot. Mindegyikből csak egy kevest, ugyh igazából csak jó kedvem lett tőle:D

5re értem haza du. 3ig aludtam de nem volt semmi másnaposság hál istennek:D

2010. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát én nem sokat ittam, mivel a párom 11.45-re teljesen kiütötte magát. de olyan szinten....talán mert amúgy ritkán szokott inni. szóval én maradtam józan, hogy legyen, aki vigyáz rá illetve másnap elmeséli neki, amire nem emlékszik. azaz mindent.
2010. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
én mongyuk 2deci fütyülöst 2deci vodkát 1üveg barnasört 4pohár pezsgöt (+mégcsomota nyakamba:S xD) emellé téptünk is és 6bol 4en hánytak is énpontnem de nemvoltammásnapos viszont teleport az volt xD
2010. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát én is szépen elrendeztem magam XD

Eredetileg úgy volt, hogy sehova nem megyek, aztán mégis mentem XD

2 házibuli, utánna meg disco....

Házibulikba: sör, házipálinka...(éjfélkor pálinkával koccintottunk, mert senkinek nem kellett a pezsgő) XD

Discoba: sör, de qurvasok....

3x látogatot meg rókakoma, és az események kb. 70% ára emlékszem

2010. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szal elégsokat:D sokra nememléxem arrase h jöttem haza de szerencséremár immunis vagyoka másnaposságra nyár óta:D
2010. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nagyon sokat ittam:S

Éhgyomorra...-.-:S

és tegnap egésznap hánytam

még ma is rosszul vagyok... dde már nem annyira xD

2010. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én tegnap semmit nem ettem, és egészen hajnali 4 óta hánytam... de akkor nem voltam egyedül az a lényeg :D
2010. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!