Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma magjött és iszonyatosan...

Ma magjött és iszonyatosan fáj a hasam. Holnap szilveszter és nem szeretném, hogy egész végig fájjon és ne tudjak semmitsem csinálni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

valami gyógytea vagy bármi?


tablettákat ne mondjatok, mert csak természetes teáim, tablettáim vannak. (az anyukám természetgyógyász)


2010. dec. 30. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
cickafark tea, az nekem mindig segít!
2010. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy a cickafarktól kicsit félek, mert mikor énis kipróbáltam (menstruáció elött) jóval több jött és hosszabb ideig. Nohát ezt most vagy a teára kell fognom vagypedig arra, hogy nincs beállva rendesen. Kipróbálom, viszont ha van más ötleted írd meg légyszives:)
2010. dec. 30. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg vmelyik bnőd, hogy szilveszterre vigyen neked vmi fájdalomcsillapítót menstruációs fájdalmakra. Lehet szemét dolog így anyudat megkerülni, de egy tablettába nem fogsz belehalni.
2010. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ittam cickafarkteát és el is múlt a hasfájásom..illetve enyhült, mert néha még görcsöl de tűrhető..szóval ittam teát és most erősebb lett a vérzésem..azthittem, hogy más miatt volt a múltkor dehát valamit valamiért.

csak holnap nemtudom, hogy milesz...

2010. dec. 31. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!