Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkas röntgennél, ha azt...

Mellkas röntgennél, ha azt mondják vetkőzzek derékig a melltartót is le kell venni vagy maradhat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le kell venni mindent.
2010. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, a melltartó nem ruhadarab?

A mellkasodat akarják látni és nem a pici fémdarabokat a melltartódban.

2010. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Még sose voltál mellkas röntgenen?

persze,hogy a melltartót is le kell venni!

2010. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
A bugyit is le kell venni!
2010. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell szégyenlősködni. Az ott dolgozó emberek naponta több tíz embert látnak félpucéran, nem pont rajtad fog a szemük megakadni. A nőgyógyász asztalára sem fekhetsz fel bugyiban!
2010. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem vettem le a meltartómat, de meg kért a nő, hogy vegyem le azt is. Beálltam a gépbe és ott vettem le, amikor már épp ment el.

Aztán elkezdet zugni a gép... pfff

Utálok ovosnál, vagy bármilyen vizsgálaton lenni:(((((

Ja, és lehetőleg ne menj sürűn röngenre, mert én azt halottam, hogy káros...

2010. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy káros a röntgen sugár, de nem lesz tőle semmi bajod. Ha terhes vki srb. akkor nem szabad menni. Amúgy meg igen, le kell venni a melltartót:S Én is utálom, de sajnos csak így lehet vizsgálni:S 17/L
2010. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lekell venni, de nemtom mi baja van a sok fiatalnak a vetkőzéssel, azt hiszitek, hogy majd a melleiteket fogják bámulni? higyjétek el, leszarják a melleiteket, mintha ottsem lenne. dolgoztam ilyen helyen és senkit, de senkit az ég világon nem érdekel a páciens melle, főleg nem a 15-18 éves korosztályé, de az idősebbé sem.

és a nőgyógyász sem azért nőgyógyász hogy ráizguljon az esetleg hüvelygombád hüvelyetekre. hagyjátok mer ezt a hülyeséget h ti nem vetkőztök le, mert mindenki titeket fog nézni. nemvagytok ti olyanjó nők, meg egyébkéntis a kutya sem kívéncsi rátok egy orvosi rendelőben,.

2010. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12:36 jólvan lehet hogy őket nem érdekli, hogy nincs rajzunk ruha, de mi akkor is szégyenlősek vagyok, ezzel nem tudunk mit csinálni.
2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!