Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anya azt mondja, hogy még nem...

Anya azt mondja, hogy még nem kell melltartót hordanom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

75/B-s a mellméretem. Mikor futok akkor is lötyög és fáj, de anya azt mondja, hogy még nem kell melltartót hordanom...

Tudom, hogy már kéne, van is 2, de amikor felveszem, anya mindig azt mondja, hogy minek vettem melltartót, nincs is mellem... -.-" Hogyan győzzem meg arról, hogy már kéne?? Annyira idegesít, hogy mindenre azt mondja, hogy nem!


14/L


2011. aug. 8. 10:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ide írtam, de hirtelen nem tudtam melyik kategóriába írjam :S de látom, hogy nem ide kellett volna irnom :S
2011. aug. 8. 10:40
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Mert gyerek vagy. Ennyi idősen én is még csak sima anyag "melltartót" hordtam, amit gyerekeknek készítettek, nem volt benne merevítő, se szivacs, mert az ilyen korban még nevetséges.
2011. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De nem nevetséges, mert lötyög és fáj, és ha nincs rajtam hülyén néz ki rajtam bármilyen felső... Suliban is már piszkáltak, hogy miért nem hordok...
2011. aug. 8. 10:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez nem kortól függ, mégcsak nem is mellmértettől, hanem attól, hogy a kérdező hogy érzi magát kényelmesen.

Én konkrétan egy karácsonyra kértem -és kaptam- egy míder típusú madeira csipkés melltartót. Nem volt mit bele tennem :D de rendkívül boldog voltam.

2011. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
75b méret egyáltalán nem kicsi, átlagos női mellnek számít, és sztem kell rá melltartó, h ne lógjon később. ne törődj anyukáddal, hisztizzen, h nem, de ha nő még egy kosarat a melled, akk majd leshet,h jéé, kellett volna. előttem válaszoló, 14 évesen egyáltalán nem kisgyerek, h nevetséges lenne. nem is szivacsos melltartóról volt szó, csak alapvetően melltartóról. kérdező, sztem praktikus lenne beszerezni egy sportmelltartót a mozgáshoz.
2011. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, 13 voltam akkor....
2011. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) és igen, az tényleg nem lenne jó ha lógna, úgyhogy lehet, hogy be is fogok szerezni egy sportmelltartót is :)
2011. aug. 8. 10:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Igazándiból merevítős melltartóra lehet nincs még szükséged, de egy sportmelltartóra mindenképpen. Ez mellé egy olyan kompromisszum amibe talán anyukád is belemenne.

És próbáld meg higgadtan elmagyarázni neki, hogy már zavaró ha mozogsz, a 75/B pedig nem is kicsi, teljesen átlagos méret(Én nem vagyok már 14, aztán...:S:D:D)

2011. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt a melltartót szerettem, amiben alul volt egy merevítő, és vastagabb pántja volt.

Észre sem veszem,, hogy rajtam van.

Én elég kismellű vagyok, tehát nem a lógás mait kell, de melltartó nélkül meztelennek érzem magam.

14 éves korom óta nem mentem ki nélküle az utcára.

Szerintem olyan fontos egy bizonyos kor után, mint a bugyi.

2011. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi :) És igen én meg kellemetlennek érzem, hogy nincs rajtam... :S Olyan hülyén néz ki, mintha hegyes lenne xD

Úgyhogy tényleg beszélek anyuval, és nem érdekel mit mond, akkor is venni fogok, mert nem akarom azt, hogy miatta később olyan legyen a mellem, mint egy löttyedt lógó valami :S

2011. aug. 8. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!