Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemre keszülök, de...

Orvosi egyetemre keszülök, de nem tudom milyen irányba szakosodjak. Ötletek?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel az egészséges életmód es

az egészséges táplálkozás. Hiszek abban, hogy a legtöbb betegség lelki eredetű. Véleményem szerint, minden betegséget lehet gyógyítani, még a rákot is. Minden csak hozzáállás kérdése.



2014. jún. 16. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat szerintem jelenleg az orvosok kicsit maskepp mukodnek
2014. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Onkológia? Így ajánlhatsz a betegeknek olyan kiegészítő kezeléseket, módszereket is, amelyek a hagyományos orvoslás mellett elősegíthetik a gyógyulásukat.
2014. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Haseki Sultana válasza:
Hát szerintem még nem kéne azon gondolkodnod hogy milyen irányba szakosodj. Erre később bőven lesz időd. Először mindenki általános orvosként végez. Ez az első 6 év az egyetemen. Ha már mondjuk 5.-s 6.-os leszel fogod tudni hogy milyen szakirányt szeretnél választani. Ami még a szakiránytól függően több év. Úgy hogy össze vissza van még pár éved ezen gondolkodni. 24/F Medikus
2014. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha még csak most készülsz egyetemre, akkor nagyon korai még a szakosodáson gondolkodni!

Előbb végezd el a 6 évet, az úgyis egységes. Időközben meg csomó mindent megismersz majd, úgy teljesen más lesz választani, mint most, látatlanban.

2014. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A te véleményed a rák gyógyításáról nem mérvadó és nincs is így. Butaság amit írsz! Tanulj, okosodj és a 6 év egyetem alatt kialakul benned, hogy mi érdekel, mert még változhatsz.---orvos lány anyja vagyok
2014. jún. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az orvosi egyetem 6 éves, szóval bőven lesz időd kitalálni, hogy mivel akarsz foglalkozni.

Egyébként is, amíg az ember nem lát bele az egyes szakterületekbe, el sem tudja igazán képzelni, hogy melyik milyen. Pl. a jelentkezők nagy része sebész akar lenni, mert azt látja a filmekben, aztán mikor sebészetet tanul, rájön, hogy annyira nem is tetszik neki, ellenben valami másra meg rákattan.


Ha annyira érdekel a táplálkozás, akkor még csak orvosira se kell menned, elmehetsz dietetika szakra.

Ha meg azt gondolod, hogy minden betegség lelki eredetű, akkor mehetsz pszichológusnak is.

2014. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szülész-nőgyógyász. Ott nem annyira változik semmi, nem kell agyon tanulnod magad újdonságokkal a továbbképzéseken. És ennek ellenére a leg-jövedelmezőbb !
2014. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!