Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan, mitől tudnánk hízni?

Hogyan, mitől tudnánk hízni?

Figyelt kérdés

170cm vagyok,ès 55kg szülès utàn màsfèl èvvel.Pàrom 176 ès 66kg. Soha nem fogyôztunk.Kèsö este eszünk,sok tejet is iszunk,tèsztafèlèk,pizza,hambi stb...Szóval nem foglalkozunk vele,hogy hizlal,eszünk mindent,de nem jön rànk egy kiló sem.

ÈN 5hós terhesen èreztem jól magam.Ès szülès elött 60kg szoktam lenni.Szóval kb 63kg-ra szeretnèk hizni,pàromra simàn elfèrne minimum 10kg.Tudtok valami módszert hìzàsra?


2014. jún. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend + sport
2014. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Milyen tömegnövelö? Van egy milliô fèle.

Irnàl olyat ami bevàllt?

Sportra sajnos idö nincs.De szerintem sportnak szàmithatô,hogy reggeltöl estig futok a gyerek utàn.A pàrom meg több szàz kg.raklapokat huzogat egèsz nap.

2014. jún. 18. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne ilyen szemeteket egyetek, hanem csirkét, rizst, tojást.
2014. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, :) amugy persze normàlis kajàt eszünk,csak azèrt irtam hogy ha valamikor megkivànjuk akkor nem gondolkodunk rajta hanem eszünk ilyeneket is.

Eszünk amugy tojàst,rizst fött tèszta csirkecomb,csirkemellfilè,zöldsègleves stb...

Disznóhúst nem szoktunk enni,csak szàrnyast.

2014. jún. 19. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor többet kellene enni.
2014. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fizikai munkát végezzetek. Izomnövelésre menjetek, ne zsírpárnára. :)
2014. jún. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!