Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez? Elfogok hízni...

Normális ez? Elfogok hízni most? Anorexiás vagyok és állandóan eszek.

Figyelt kérdés

17/L

Anorexiás vagyok, voltam orvosnál is meg minden és azóta állandóan eszem. Valamikor megtudok enni két tepsi sütit is. Annyira félek, hogy elfogok hízni:(


2014. jún. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj privit!
2014. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem volt egy osztálytársam, akinél pont ugyan ez volt. anorexia után elkezdett zabálni és bulimiás lett. valamennyit szedett is magára.
2014. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem adtad fel a mozgást, akkor elhízni nem fogsz, és csak a normál súlyod jön vissza. Még mindig anorexiás vagy, hagyd, hogy mások (az orvos, vagy a családtagok, barátok) ítéljenek meg!
2014. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, a szervezeted igyekszik bepótolni azt, amit eddig az éhezéssel elvesztett. Ne aggódj, ez el fog múlni. Most különösen vigyázni kell, hogy ne csapj át bulémiába.
2014. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!