Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kik azok, akik telefonon...

Kik azok, akik telefonon keresnek meg, tudják az adataimat, (rejtett számról hívnak) és éppen városomban tartandó szűrővizsgálatot ajánlanak?

Figyelt kérdés
Melyik ez a cég? Interneten nem találtam semmi hasonlót. Hogy lehetne töröltetni az adataimat, a telefonszámomat, és elérni, hogy a továbbiakban ne zaklassanak? (szép szóval kértem, hogy töröljenek, mert nem érdekel, de ennek ellenére, már többször hívtak, ha nem vettem fel, vagy kinyomtam, akkor is naponta többször kerestek. Különös ismertetőjelük, hogy kizárólag lassú beszédű embereket alkalmaznak telefonos megkeresőként)
2014. jún. 21. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik cég csinál ilyesmit, de tényleg nagyon idegesítő. Én külföldön élek, de itt is van hasonló (halvány fogalmam sincs, honnan tudják a számomat). Én úgy tudtam lekoptatni őket, hogy ha rejtett számról hívott valaki, úgy vettem fel a telefont, hogy "ravatalozó, miben segíthetünk?". Mondjuk amikor a főbérlő hívott így, az kicsit ciki volt, de aztán megértette, és jót röhögött. Ha simán megkéred, hogy töröljenek, nem fognak, ezek a cégek pofátlan piócák.
2014. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt ma olvastam: [link]
2016. ápr. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!