Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy mitől van...

Ez normális, vagy mitől van ez a hallásommal?

Figyelt kérdés

Ez normális, vagy mitől van hogy a családban egyedül én hallom ahogy nyüszít, vékony éles hangon sípol az elemtöltő mikor tölti az elemeket, de más senki a családomból, illetve az ismerőseim közül?


ha elemet akarunk tölteni akkor a konyhában vagy a fürdőszobában vagy egy zárt szobában töltjük mert egyből megfájdul és szúr a fülem valamint éles vékony hangot hallok és szó szerint megfájdul tőle a fejem és a fülem, de senki más nem hallja, azt is próbáltuk már hogy nem-e beképzelem de nem mert csak úgy spontán bedugták mikor nem számítottam rá és nem láttam hogy hova, és egyből belefájdult a fülem.


Szóval miért van ez?



2014. jún. 23. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A családod többi tagja nem hallja azt a frekvenciát, valószínűleg elég magas hang lehet. Ez egyéni variáció, semmi más (felfogható úgy, hogy te jobban hallasz)

Egy időben én is hallottam a magas sípoló hangot a tévéből, de mióta a hallásom károsodott, időnként a hegedűszó egyes részeit se hallom. :( Szóval vigyázz rá, bár idősödéssel valószínűleg spontán el fogod ezt a képességet veszíteni, mert a "normális" hallásromlás a magas hangokat érinti először.

2014. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, csak az a fura hogy ez kb olyan 1-2 éve van előtte sosem volt... most 23 éves vagyok
2014. jún. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!