Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 25 évesen normális hogy nincs...

Yoshimitcu kérdése:

25 évesen normális hogy nincs spontán merevedésem?

Figyelt kérdés
régebben felállt az uton is, vagy bárhol, ha láttam egy jó nőt, vagy csak ha rágondoltam. mostmár hiába látok jó nőt vagy gondolok rá semmi. reggel se ébredek arra hogy áll csak ritkán. pórnó se izgat már annyira mint régebben. Közeli inger, nyugalom, érintés kell hogy történjen valami. lehet öregszem vagy a stressz?
2014. jún. 18. 19:20
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy stresszelsz, túlhajtod magad. De azért ne izgasd magad, mert a merevedésnek csak megfelelő, ráhangoló körülmények között van értelme, és akkor, ha a beteljesülés is létrejöhet. Nem öregszel, a nyugalmat keresd és megfelelő partnert.
2014. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Stressz. Páromnak is voltak ilyen problémái, és rájöttünk, hogy mindig csak akkor jött elő merevedési zavar, ha stresszes időszakában volt... Tehát szerintem nem kellene aggódnod, relaxálj ...:) 22N
2014. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is korodbeli vagyok, és egy hónapja én is azt tapasztalom, hogy nem áll fel semmire, hiába nézek pucér csajos képeket. De vannak azért kivételek. Neked zuhanyzáskor feláll? Én még ott sem tudom igazán jól megmosni, nemhogy kiverni...
2014. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!