Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és hüvelygombám...

15 éves vagyok és hüvelygombám van egy fürdőbe kaptam el és nem tudom hogy mondjam meg anyunak. És ezt lehet gyógyszerek és orvos nélkül kezel valahogy?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül honnan tudod, hogy hüvelygombád van?
2014. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
onnan hogy a tünetei meg vannak
2014. jún. 23. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Ugye tudod, hogy nincs olyan hogy valami csak erre és erre jellemző? Akármilyen fertőzésed lehet, nem csak hüvelygombád, ezért is kell elmenned orvoshoz, gyógyszer nélkül pedig aztán főleg nem fog elmúlni.
2014. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megmondhatod neki. Nagyon gyakori. Van hogy spontán elmúlik, de nem jó ezekkel rizikózni.
2014. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg, nagyon gyakori dolog, nem kell hozzá szexuális élet, hogy elkapja az ember. Azt mondd, hogy az utóbbi időben furcsa a folyásod/viszket/akármi. És nem lehet kezelni gyógyszer nélkül, orvoshoz elmenni is ajánlott, mert ahogyan valamelyik előző írta, bakteriális fertőzéseknek nagyon hasonló, akár ugyanolyan tünetei szoktak lenni, és arra nem használ semmilyen gomba ellenes szer.
2014. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!