Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sérvműtét hogy zajlik? Altatás...

Sérvműtét hogy zajlik? Altatás előtt miket csinálnak, pl katéter vagy beöntés van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 10:57
 1/2 anonim válasza:
hello beőntést
2014. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem lágyéksérvem volt. Nem altattak, gerincbe kaptam érzéstelenítést.

Beöntés nem volt, nem is lett volna értelme. Előző nap 12 órától már nem ehettem, nem is volt bennem kb semmi szerintem.

Műtét előtt lefolyattak 2 infúziót meg műtét közben is kaptam. Utána is, szerintem összességében lement vagy 4 flakonnyi.


Katétert kaptam mert este 9-es vizitig nem sikerült pisilnem a kacsába, fel meg nem ülhettem a gerincbénítás miatt... Akkor megvizsgált a doki és mondta h tele a hólyagom, kapok 1 percet h pisi vagy katéter. De nem ment, mert el voltak bénítva az izmok.


Igazából nem volt fájdalmas csak kellemetlen. Viszont kínzó fájdalomtól mentett meg. ( A hólyag nyomta a friss műtéti sebet) Ott helyben 1.2 liter pisi jött le, a nővér is csak nézett :D

Így utólag visszagondolva a katéterrel sokkal de sokkal jobban jártam, mint ugráltam volna fel vagy 4x-5x az éjszaka folyamán pissenteni, annyi víz után.

2014. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!