Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópiás műtétnél...

Laparoszkópiás műtétnél (endometriózis miatt) van beöntés, katéter?

Figyelt kérdés
Ezektől + az altatástól félek nagyon... Jól jönnének a tapasztalatok. Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sajnos nem laparoszkópos, hanem nagyműtétem volt, de volt velem egy szobában olyan, akinek laparoszkóposat csináltak, és ő is kapott beöntést meg katétert. Úgy tudom, hogy mindenki kap, akit altatnak. Én is féltem ezektől, de hidd el, nem olyan vészes! A katéter az elején kellemetlen, mert folyton olyan érzésed van, hogy nagyon kell pisilned. De ez hamar elmúlik, később már nem is érzed. A beöntés is csak addig rossz, amíg eljutsz a vécére, utána már kész megkönnyebbülés... :) Nem fáj, csak nagyon érzed az ingert.

Ha van még valami kérdésed, írj nyugodtan!

Minden jót, és mielőbbi gyógyulást kívánok Neked!

2009. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ezt leírtad, legalább már tudom, mire számítsak. Igyekszem nem félni tőle, hiszen elkerülni úgysem tudom.
2009. szept. 7. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is most műtenek. Túl vagyok mindenen (vérvétel, mellkasröntgen, EKG)..még az aneszteziológussal kell beszélni és kapom az időpontot.

Én is ezektől tartottam és azóta kikérdeztem két ismerősöm, akinek hasonló műtéte volt. Egyiknek epe, másiknak petefészekciszta miatt volt lapar. Egybehangzóan azt mondták, hogy nincs mitől félni, rutin az egész. Ha bármi kellemetlenséget felidéztek azt is a műtét utánra, hogy húzódtak kicsit a sebek. De arra is csak legyintettek.

Szóval jó egészséget és ne félj! :)

2009. szept. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem múlt héten volt


maga a műtét semmi, utána kicsit rossz mozgolódni, de hamar gyógyul, viszont hánytam az altatás után, illetve a katéter kihúzása után majdnem sírtam pisiléskor, mert mintha késsel szurkáltak volna

2010. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!