Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el hogy lány...

Hogy fogadjam el hogy lány létemre ádámcsutkám van? Ti együtt tudnátok élni ezzel?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. És igen, tudom hogy mindenkinek van, de az enyém olyan, hogy nagyobb, mint néhány fiúnak..Azt se tudom, hogy ez anatómiailag hogy lehetséges. Emiatt annyira nincs önbizalmam, hogy nem akarok emberek közé menni, mert mindig attól félek, hogy észreveszik és kinevetnek,elundorodnak tőlem vagy azt hiszik hogy transzszexuális vagyok.. Nem vagyok csúnya, a visszajelzések alapján szép is vagyok, de emiatt a dolog miatt nem tudok már semmit értékelni magamon/magamban. Egyedül az vigasztal, hogy később meg tudnám műttetni, de azt is külföldön valahol, mert Magyarországon szerintem nem nagyon foglalkoznak ilyen plasztikai műtétekkel, másrészt meg várnom kéne még legalább 6 évet hogy teljesen "kifejlődjek". Sírógörcsöt kapok, ha tükörbe nézek,reggel felébredek és ez az első gondolatom. Utálom magam. Egyébként mindenhol máshol teljesen "nő" vagyok..

2014. jún. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig biztos gyönyörű lány vagy. :)
2014. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez igaz és nem csak kamuzol itt fenenagy unalmadban, akkor feltételnül kérj beutalót egy genetikai vizsgálatra. Lehet, hogy van a X-eid mellett egy Y is benned.
2014. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok, ezt a kérdést már csak ilyen végső elkeseredésemben írtam ki. Egyedül az a vigaszom hogy Sandra Bullocknak és Francesca Nerinek is van, ők meg gyönyörű nők:) Én is gondoltam már rá, hogy elmegyek vele orvoshoz, de mit tudnának velem csinálni..:(
2014. jún. 25. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Időnként mindenkinek jön egy-egy ilyen mániája, de próbáld meg ésszerű keretek között tartani: ha azt mondják rád, hogy szép lány vagy, akkor szép lány vagy. Hidd el, ezt a jelzőt nem osztogatják könnyen (én csak tudom). Ha gyűlölöd magadat, amögött más ok van, ez az ádámcsutka vagy mi csak indok, amit az agyad arra használ, hogy legyen oka. Fordulj pszichológushoz, mert ilyen apróságokból nagyon nagy lelki gondok is lehetnek.
2014. jún. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!