Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, az osztályomba...

13 éves vagyok, az osztályomban velem együtt van 5 lány. Ők már mind fejlettebbek nálam. De én még nem vagyok fejlett. Normális ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

Gondolom,hogy a mellekre gondoltál.

Semmi gond.nem fejlödünk egyform´n.amúgy is.van akit a terme´szet nagy mellekkel áld meg,van akit kicsivel.A másik e´rv.A fiúknak nem csak a méret a le´nyeg.de ezen a téren még ra´´ersz majd.

Ha pedig esetleg a menstrua´cióra gondoltál,az sem egydormán jön.

2008. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen:) az elsőre is gondoltam. Bár ez engem néha nagyon zavar....
2008. ápr. 24. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsi,

Nagyon igaza van az elottem szolonak. Nem tudom mennyire nyugtat meg az en esetem. En komolyan sportoltam es kozepiskolaba menven ez abbamaradt. Addig cici meg hasonlok nem voltak csak menstruacio.

Na aztan egy ev alatt 15 kg felugrott es ez mind popsira es cicire...eltartott par evig mig feldolgoztam a valtozast es az alt. isk. himnemu osztalytarsaim kellemes dobbenetet. Utana meg az volt a baj, hogy minden him a melleimmel beszelt...

Hidd el, elobb utobb minden megno.

Mindenki mas. Nyugi!

2008. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ,,kicsi,, de azért kösz amit írtál:)
2008. ápr. 24. 17:58
 5/5 anonim válasza:

Szia!:)ne aggódj, én msot 16 éves vagyok, és én voltma leglaposabb az általános iskolában, 7edikben kezdett el nőni a mellem, de még akkor is nagyon lapos voltam, és csúfoltak is miatta. Átérzem a helyzeted,de ne aggódj, és tudod miért?:)

Mert msotmár 10edikes vagyok és mindenki amellemet dícséri: lányok is, és fiúk is:)

Ne aggódj ez mindenkinél másképp van, és tényleg nem a méret a lényeg,van aki a pici ciciket van aki a nygaokat szereti:P Nézd csak meg a 40kilós modelleket milyyen laposak, na nyugi, oylan biztos nem leszel:D

Türelem..köhköh...mellet terem:D

2008. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!