Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mindent elfelejtek, kezdek...

Mindent elfelejtek, kezdek félni, ötletek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és gyakorlatilag mindent elfelejtek.

Először még csak kisebb dolgok voltak, de most már súlyosbodik a helyzet. Pl: Ha elmegyek itthonról, bezárom az ajtót, és a lépcsőfordulóban már nem is emlékszem, hogy bezártam, visszamegyek megbizonyosodok róla, hogy tényleg bezártam, de utána pár perc múlva már abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán megnéztem e.


Kezdek félni. Ti már jártatok így? Ha igen tapaztalatok, tippek?


Köszi a válaszokat! 17/F


2010. márc. 21. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy csak a fáradtság teszi, de lehet h szenilis vagy :D most De ha most aztmondom neked, hogy egy rohadt köcsög b*zi vagy, erre holnap nem is emléxel? :P
2010. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Valószínű fáradtság Magne B6 segíthet
2010. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.: Nem vicces, ha pl. faterom megkér valamire, pl. szóljak neki, hogy xy-t kell csinálni, elfelejtem. Bevásárlólista nélkül el sem megyek, mert nem tudom mit kell venni. Valamire megkérnek, hogy csináljak már meg valami után, elfelejtem. :s
2010. márc. 21. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Én is ilyen vagyok, egyszer a nagymamámtól megkérdezetem, hogy van a báttya, akinek 2 évvel azelőtt a temetésén még én is ott voltam. A ngymamám sokszor mondta én világra vagyok csak nem erre!!!!

Egyszer elmentem ezzel phsihologushoz. Azt kérdezte, nem lehet hogy bal kézzel kezdtem el írni és nem tetszet a szüleimnek ezért rászoktattak a jobb kezes írásra? DE nem emlékszem!

2010. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem csak a fáradtság miatt van.

Amúgy is itt a tavasz, na meg a suli is már a vége felé jár, szóval már igényli a szervezeted, hogy ne kelj minden reggel korán stb.

2010. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
Reméljük semmi komoly,mindenesetre szerintem menny el vele orvoshoz.Ha meg semmi,akkor legalább megnyugszol ,hogy nincs semmi bajod.
2010. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!