Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha agyilag egy...

Mit csináljak ha agyilag egy nagy nulla vagyok? Nem megy a tanulás mindent elfelejtek semmihez sem értek igazán túl a 3. x-en semmim és senkim sincs. Ezt már b@xh@tom, igaz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik, mindent lehet, csak akarni kell!:) Ha valakinek nem megy valami, kisebb hozzá a tehetsége, akkor behozza magát szorgalommal... Rengeteg ilyen sportolót lehetne említeni, szóval nem kell feladni.
2013. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösz a biztatásat,de tudom iről beszélek.itt nem a szorgalom vagy a lelkesedés hiánya a baj most is épp nyelvet tanulok de 8 hónap alatt kb 100 szót sikerült megtanulnom azt is állandó ismételgetéssel vagy elfelejtem.sztem az ember ész nélkül sehova sem jut és erre én vagyok a legjobb példa.

és erre 30 évesen rájünni elég lankasztó tud lenni.vannak emberek akik 3 meg négy diplomások amihez nagyon sokat kell tanulni én meg a 8 elemit is csak tanári jóundulattal végeztem 8-ból.ha van eszed mindent eléársz ha nincs akkor

buktad az életed.

2013. aug. 16. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha most konkrét választ vársz,csak azt tudom mondani,hogy tanulj...

Ha most 40 lennél,és ez most fogant volna meg benned,akkor 10év hátrányban lennél...tehát rájöttél a saját hibádra,vagy problémádra...

És amúgy meg nem baxtál el semmit...azt hiszed akinek diplomája van az mekkora zseni?

Valamelyik nem is tud magával mit kezdeni,azon kívül,hogy megjegyzi az információkat...hasznosítani meg valaki nem is képes...

Főzni tudsz?

Akkor tanulj meg valami ilyesmit,a jövőben erre tudsz építeni..

Vagy bármi egyébbhez? Varrni,rajzolni,festeni,kertészet?

Csak van valami. Erre építs!!:D

2013. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KJUsul ***** válasza:

Ha van egy kis pénzed próbáld meg az agykontrollt. 3 napos tanfolyam és megváltoztathatja nem csak az életed, de a hozzáállásod is saját magadhoz.


Engem apám minden szarnak elhordott már kicsi koromtól kezdve ezért totálisan önbizalom hiányos lettem. A memóriám pocsék, hiába tanulok meg bármit, 2 hét után teljesen elfelejtem. Középfokú nyelvvizsgát tettem és két héttel később már alap szavakra se emlékeztem (például ceruza, kanál, bejárat stb).


De rájöttem, hogy az egész az önutálatomtól, a gátlásaimtól és az önbizalomhiánytól van. Egyik munkatársam mondta, hogy olyan dolgokra emlékszem hogy csak néz mint borjú az újkapura. És tényleg! Magam is meglepődtem, hogy valójában mikre emlékszem. Én most gyűjtöm a pénzt a gátlásfeloldó agykontroll tanfolyamra, mert anélkül nem fogok előre jutni. Ezt ajánlom neked is!


De a lényeg, hogy először kezdj el hinni magadban. Zseni nem leszel tőle, és 4 diplomád se lesz de mindenképpen sokkal többre leszel képes.

2018. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KJUsul ***** válasza:
Ja igen és én már 50 vagyok és 4 éve nyelvvizsgáztam.
2018. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!