Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy kezdjem a...

Mit tegyek? Hogy kezdjem a fogyókúrát? Lépések? Kaja Rend? Nem megerőltető sport de viszont hatásos ilyenket ajánlani tudtok?

Figyelt kérdés
16,5- évesvagy fél év múlva 17.Gimnazista vagyok.101-Kg vagyok.Leszeretnék fogyni, de anyu ebbe nem támogat kinevet.Mindig olyan kaját főz ami kalória dús, és nem tudok ellenálni. Sokszór belekezdtem a fogyó kórába anya nem segít apa segítene de ő nincs itt dolgozik külföldön.És Anyu sporolós, ha egy joghurt 400 Fz kerül nem akarja meg venni mert Drága. Hátrányok/anyu sporólása/támogatás.

#fogyás #kúra.
2014. jún. 26. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
És nincs pénz hátrány. Csak sporólás.
2014. jún. 26. 16:17
 2/6 anonim ***** válasza:
A négyszáz forintos joghurt igenis marha drága. Miért más a hibás mindig? Nem tudsz ellenállni? Nem akarsz!könnyű mindent másra kenni, az a nagy büdös helyzet lusta vagy és nem fogsz lefogyni még akkor sem ha fittnes norbi menüjét tolod orrba szájba. Lehet a kalóriadús ételből is fél adagot enni mellette sétálni, biciklizni, és ha netán valami munkát is elvállalsz pl szórólap, kutyasétáltatás akkor a mozgás mellett még 400 ft-os joghutot is tudsz venni a sajt pénzedből. Dupla haszon. Nézz magadba gondold t mit tettél a fogys érdekében és ha még mindig más hibája, hogy kövér vagy akkor szokd meg mert egész életedben az maradsz.
2014. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igaz.. De anya is segíthetne abba hogy vehetne nekem külön diétás zöldségeket.. Köszönöm..
2014. jún. 26. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs ha nyersen fogalmaztam nem bántani akartalak!De én már túl vagyok ezen és nem éri meg finomkodni. Én is így voltam vele mindig húsosabb alkat voltam zabáltam is rendesen mellé viszont rendszeresen sportoltam így nagyjából szinten tartottam magam, viszont abbahagytam a focit a zabálást viszont nem. Amikor a családom, barátaim szóltak, hogy hízok akkor az volt a reakció, hogy hagyjanak én ilyen vagyok elfogadtam magam és fogadjanak el ők is mert így érzem jól magam(pedig dehogy titokban próbáltam fogyni de lusta disznó voltam mindig és mozgás nélkül semmit nem ér a diéta) ....Aztán egyszer csak ráálltam egy ipari mérlegre mert évek óta nem tudtam megmérni magam otthon ugyanis kiakadt az otthoni mérleg a súlyomtól és 135 kg ot mutatott. Itt ledöbbentem és rájöttem egyenesen megölöm magam ezzel az életmóddal ezért erőt vettem magamon és elkezdtem kisebb adagokat enni és mozogni rendszeresen. Autó helyett gyalog vagy bicikli rendszeres nagy séták el kezdtem járni úszni és a cukros üdítőket, gyümölcsleveket elhagytam. Csak vizet iszok (Itt nagyon jó minőségű a csapvíz úgyhogy azt) Most kilencven kiló vagyok még egy tizes lemegy utána már csak szinten kell tartani. Viszont ha a másikra mutogatsz mindig, hogy nem segít stb csak magadat csapod be és később egyre nehezebb lesz, ha ugyan valaha sikerül. Egyébként meg ha bemész a háziorvosodhoz elmondod a problémád akkor megvizsgál beszélhetsz dietikussal aki étkezési tanácsokat ad és kapsz beutalót vérvizsgálatra stb és kiszűrik, hogy van e valami betegséged ami miatt ekkora a súlyod vagy csak a tohonya életmód. 34\F
2014. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
voltam vérvételen is már és nagyon jók voltak az eredmények,én vagyok lusta..
2014. jún. 26. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is elég lusta vagyok, és szeretek jókat enni és sokat, a számok nem nagyok mivel csak 62 kiló vagyok de a 160 cm magasságomhoz igen is sok.

Ráadásul rajtam alig van izom csupa csupa háj vagyok.

Én is újra kezdtem a diétámat, csak még mindig sport nélkül.

Számolom a kalóriákat, be kéne iktatni valami sportot hogy gyorsabban fogyjak.

Ha anyukád ennyire spórolós megérthető mert a mai világ csak drágul.

Egyél abból a csábító kalória dús ételből de ésszel , csak kevesebbet jól rágd meg és annyi ideig edd amíg megennél egy nagy adagot.

Én is van hogy unalomból, nassolok, a gép előtt nagyon jó, csak ott veszem már észre hogy tele vagyok mert apródonként zabáltam.

Most már csak folyadékot iszom, a gép előtt ugyan is az elelőtt alig ittam folyadékot hol volt meg a 2 liter sehol fél liter max.

De 3-4 nap múlva olyan szomjas voltam hogy ne tudd meg!

Nem butaságból mondják hogy sokat kell inni, el is veszi az ehetnéket, és még székrekedésed sem lesz.

2014. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!