Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Helyben futás van olyan...

Helyben futás van olyan hatásos mint a valódi futás? Mennyi ideig és milyen intenzivitással kell csinálni a legjobb zsírégető hatás érdekében?

Figyelt kérdés
Nagy súlyfelesleget szeretnék leadni.

2014. máj. 8. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem baromság, egyhelyben emelgeted a lábad, ahelyett hogy a szabad levegőn futnál, kocognál, vagy sétálnál.

diéta kell, és aerob/kardió edzés.

ha sok a túlsúly, diéta és szobakerékpár,vagy séta, ha már lement annyi hogy tudsz kocogni, akkor csináld azt, mert nagyon jó a szív és érrendszernek, amit a plussz súly megterhel de nagyon.

ha még marad energiád, végezhetsz saját súlyos vagy súlyzós edzést is.

de a diéta a legfontosabb!

2014. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
helyben futás hüly.eség elöszöris jó diéta nem női újságos csoda dolgok elöször sok séta utána biciklizés majd futás
2014. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nagy súlyfelesleggel ne fuss alapból.

vegyél egy szobabiciklit és azt tekerd.

aztán ha már lement a nagyja-a diétától persze-és még mindig nem vállalod az utcai kocogást,akkor e variáció szerint nyomathatod az otthoni futást-

http://www.youtube.com/watch?v=qhSpF0hDQXg

2014. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 138 kg voltam 199 cm-hez, hogy is mondjam, a saját súlyomat mindig elbírtam, nem éreztem a túlsúlyt, de az is fontos hogy gyerekkoromtól végeztem fizikai munkát, a túlsúlyom ellenére mindig eljártam focizni, biciklizni, szóval nem voltam soha lusta, viszont sokat ettem és emiatt ment rám a súly rendesen. Tavaly döntöttem el hogy lefogyok és lemegyek 100 kg-ra, elkezdtem futni járni, először csak 10-15 percet bírtam egy huzamba, de az nem kocogás volt hanem rendes futás, majd következő hónapban elkezdtem edzeni is, a konditermet soha nem szerettem igazán, de a helyi játszótér féleségen vannak ilyen vas huzódzkodók, meg tolódzkodó meg ilyen dolgok, aztán ott edzek a saját súlyomat használva ami már 109 kg. Mellete átáltam a nyers zöldségekre, mint sárgarépa, karalábé, csicsóka, káposzta, sok halat eszem, a disznóhúst csökkentettem helyette sok szárnyas, birka, marha hús párolva, vagy csak naturon sütve zsír és olaj nélkül. Eleinte rosszak voltak ezek a kaják ahhoz képest amit megszoktam azelőtt, de egy idő után megszoktam őket és mostmár a mindennapjaimhoz tartoznak.
2014. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a natúr sütésnél kifelejtettem hogy nem forgatom lisztbe a húst mint az a rendes natúron sütésnél kellene, hanem csak úgy simán
2014. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!