Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes mellnövelésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes mellnövelésre ötletek? Nagyon sok kamu köztük, de tényleg érdekelne konkrét tapasztalat, mielőtt az utolsó esélyt, a szilikont választanám.

Figyelt kérdés
És ne mondjátok h "nem baj ha kicsi, csak formás legyen", mert nem formás. nem kerek.

2013. jún. 9. 11:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ilyen.
2013. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
olyanok írjanak már, akik próbáltak is valamit, vagy tényleg van vmi tapasztalatuk
2013. jún. 9. 11:25
 3/34 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs, de pont tegnap nézegettem ezt a honlapot. A képek nekem eléggé meggyőzőnek tűnnek:

[link]

2013. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne természetes mellnövelés, senki nem választaná a szilikont, vagy csak kevesen.

Talán a hormonkezeléssel lehet még növelni, de annak elég nagy a kockázata, mellékhatása.

Talán még a saját zsírral című dolog jöhet szóba. Attól viszont nem olyan kerek, feszes, mint az implantátumtól.

2013. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
59%

Nekem kicsi, és nem kerek, elég fura a mellbimbó udvara is, ilyen kidudorodó, na és? Legalább könnyebben észrevenném, ha valami elváltozás lenne benne.

Nem értettem sohasem azokat, akik a mellükkel akarnak hódítani. Jól esene, ha valaki csak a megműttetett melled miatt járna veled?

Én nem szeretnék csak egy duda lenni, szeretném, ha valaki mint embert szeretne, de te tudod.

Néhány nőnél egyébként a fogamzásgátló enyhe mellnövekedést vált ki.

2013. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
3! Megnéztem én is a linket. Számomra egyértelmű, hogy implantátumoktól lettek nagyobbak a mellek.
2013. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%
Valóban nem létezik ilyen. De az én esetem maga a csoda és ezt most komolyan mondom! 19 éves vagyok, tavaly nyáron még csak amolyan normális, átlag méretű melleim voltak. Nem is vártam, hogy valaha nagyobb lesz, családban senkinek nem voltak nagy mellei. Mostanára pár hónap alatt maga lehetnék Pamela a méreteket illetően, kis túlzással. És nem híztam, semmi. Csak megnőttek, de hogy mitől...fogalmam sincs. Eleinte gyűlöltem, mell levételen gondolkodtam, de mára megbarátkoztam vele, azt veszem észre, sokkal több férfi figyel fel rám így. És ez jól esik. Ami még mázli, hogy nem lettek lógósak, tudod...
2013. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

a saját zsírhoz kell, hogy a mellnek legyen ilyen hajlata alul. nekem nincs. szal az is kilőve

a szilikonnal meg az a legnagyobb bajom, h mozgás közben eláll a testtől, pl ha lehajol az ember, és gusztustalan. amúgy meg egy helyben áll

2013. jún. 9. 11:29
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
Csak a szilikon megbízható. Az összes többi módszer vagy haszontalan vagy rettenetesen ártalmas.
2013. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 schocko ***** válasza:
52%
Gyermekvállalással lehet melleket növeszteni. Egy tehénnek is jóval nagyobb a tőgye ellés után, mint üszőként volt:)
2013. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!