Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen célt adjak az életemnek...

Milyen célt adjak az életemnek? Jelenleg olyan feleslegesnek érzem magamat.

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem s szeptembertől folytatom a tanulmányaimat. Ennek ellenére annyira üresnek érzem az életem.. hidegen hagy a tanulás, egész nap csak azon gondolkodok, hogy milyen hobbit találjak ki magamnak.. nem igazán vagyok bulizós típus, barátaimmal ritkán járok el, nagyon ritkán.. barátom (szerelem) nincs, sosem volt még barátom, valószínűleg abból kifolyólag hogy nem járok el ismerkedni (mert nem szeretem a bulikat), inkább itthon csücsülök s önbizalomproblémáim is vannak..

Egyáltalán nem tudom, mit kezdjek az életemmel, milyen életcélt tűzzek ki vagy hogyan fogjak hozzá a pozitív gondolkodáshoz. :(



2014. jún. 29. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Szia....hobikent probalj ki az olvasast rajzolast vagy a zenet ami leginabb eltereli a gondolataidat...de semmi kep ne meregj azon hogy nem tudsz semmit sem kezdeni...nez mindent pozitivan keres olyan zenet ami felporget szolj a barataidnak hogy menjetek el valamerre....kulonosebb elet cel nem kell eleg csak az hogy sikeres felnot legyel es majd nagyon jo szulo!! Ha az segit jarj el helyekre válalj önkéntes munkat az segit kicsit ki jurptsz a minden napokbol...nekem segitet es a mozgás sérulteknél vagyok. ?...nagyon erdekes programokat talalunk ki es egysseruen nem erzem azt hogy felesleges lennek hisz meg halgatjak az otleteimet ,...sokszor felhasznaljuk....ha pozitkvan kezdesz el gondolkodni sokal jobb lesz koruloted a vilag is mert szebnek fogod latni :D
2014. jún. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hova mész továbbtanulni? Nekem nem nagyon vannak barátaim, ezért én se nagyon járok el, barátom sem volt még. Néha nehéz, de ennek ellenére én optimista vagyok. Nézd meg a Titok című filmet(vonzás törvénye), nekem az valamilyen szinten segített. Ősztől meg ott az egyetem, új ismeretségek, új légkör. Mik a terveid a nyárra? Ha gondolod, írhatsz privit is.


18/L

2014. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Találj valami hobbit, és ne az alapján hogy mi menő mostanság, hanem hogy mit szeretsz csinálni, pl olvasni, rajzolni, fotózni, bicajozni, gépes játékok stb, találj valamit a tanuláson kívül ami érdekel, próbálj meg új ismerősöket szerezni, mozdulj ki otthonról, és csak pozitívan
2014. júl. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!