Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ápolási díj mellett mit...

Ápolási díj mellett mit tehetek, milyen jogosultságom van?

Figyelt kérdés
Lassan már több mint 4éve ápolásidijon vagyok anyuval.Hajdú Bihar megyében élek,Debrecentől 45km-re.a falunk polgármesterétől kérdeztem pár éve,hogy lehetnék-e konyhai kisegítő a falu konyháján 4órában.Szakács vagyok,és férfi.Azt válaszolta,hogy mi tőlünk csak egy munkáért kaphatsz pénzt...Annyi mindenen gondolkoztam.Ha pl lenne egy munka aminek az utazása kedvezményes lenne akkor csinálnám.Vagy ha lenne egy nyelvoktató tananyag pl német nyelvből csinálnám.Bármilyen olyan dolgot aminek értelme,és haszna van.Úgy tudom,hogy ha munkát találnék,és valamilyen szociális alapítvány venné át az anyu gondozását akkor tőlem ezt egyből elveszik.Az az igazság,hogy ezért sem merek úgy munkát keresni,mert ha bejelentenek akkor ennek annyi,és ha 3hónap múlva azt mondják,hogy ennyi volt.Akkor itt lennék újra jövedelem nélkül.

2014. jún. 30. 14:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!