Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek drasztikusan...

Szerintetek drasztikusan sovány vagyok? 14 éves / 35 kg + Szerintetek jó iskola Kecskeméten a Kada Elek és hány éves a közgazdasági szak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 11:05
 1/5 anonim válasza:
hallod a 8 éves húgom 35kg. menj orvoshoz vagy szedj fel pár kilót ez nem normális én 14 éves vagyok és 60 kg pedig nem vagyok túl magas se. az iskolát nem tudom.
2014. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen még nem tudsz helyesen írni. Ne válassz nehéz középiskolát...
2014. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért mit nem írtam helyesen? Amúgy ennek mi értelme van, hogy ilyeneket kommentelsz?? -_-"
2014. júl. 2. 11:38
 4/5 anonim válasza:
Szia:) Én 13 vagyok bár 155cm nem tudom te mennyi vagy és 40 kg :) Én már sovány vagyok.. :/ Szval.. A suli.. Hát..Erős..Nehéz bejutni,de bennmaradni is.. Matekból jónak kell lenned vagy ne menj oda.. ;) De am nagyon jó híre van! :)Én is oda akarok menni :) (8.-ba megyek)Melyikre akarsz angol vagy németre ott?:)
2014. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

HÍZZ

ÉS BEST SCHOOL

2015. ápr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!