Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nóóóórmális? Betegség, vagy...

Peterr80 kérdése:

Nóóóórmális? Betegség, vagy időhúzás?

Figyelt kérdés
Van egy 4,5 éves kislányom és fürdés elött - után és még lefekvés elött is ki kell mennie pisilni + sokszor még lefekvés utáni is az esetek 80% ban megy pisilni. Az lenne a kérdésem, hogy ez valami betegség, vagy csak egyszerüen nem akar lefeküdni aludni és huzza az időt. Amúgy a nap többi részében nincs ijen probléma.
2014. júl. 3. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg pisil is?
2014. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Bár nem sokat csak keveset de pisil. Idegesítő, mert nem tudom hogy leszidjam és megpróbáljam lenevelni erről, vagy orvoshoz vigyem.
2014. júl. 3. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy magam is mindig elmegyek pisilni lefekvés előtt.
2014. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szokásos időhúzás, pisi, kaki eredmény nélkül, utolsó víz, fáj a hasam.... Szoktál neki mesélni lefekvéskor (fejmese) ?
2014. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze az rendben is lenne, de nem 3 szor mész csak egyszer.
2014. júl. 3. 21:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Van pisi csak kevés, de amúgy a vizes dolog is megvan. Apa nincs friss vizem, kevés van, elfogyott. stb. ezeket levágom de ez a sok pisilés......
2014. júl. 3. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
ez általában csak idöhuzás. tipikus nem akar még lefeküdni, ezért pisilni kel, szomjas vagyok, éhes vagyok csak még egy puszi az összes babaának plüss állatnak csak még egy mese stb. Mivel napközben nincs ilyen gond igy végképp valószinű hogy csak kifogás.
2014. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben én is ere gondoltam, de kellet a megerőssités. Köszönöm a válaszokat. További szép napot mindenkinek .
2014. júl. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!