Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék emberekkel...

Hogyan tudnék emberekkel beszélgetni? Mit tudok tenni az ellen, hogy ne magammal legyek el, hanem inkább beszélgessek?

Figyelt kérdés
Nem tudok hozzászólni szinte semmihez sem. Nem vagyok közlékeny. Nem tudok jókat beszélgetni. Kérlek segítsetek h megváltozzak mert ez így nem jó. Segítsetek, és adjatok ötleteket, hogy hogyan fogok tudni normális kapcsolatot kialakítani az emberekkel, és h bármikor tudjak beszélgetni velük.
2010. jan. 6. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, nekem az segít picit ha közelebbi barátokkal ismerősökkel próbálok eröltetve beszélgetni, csak hogy gyakoroljam. Régen nem voltam ilyen valahogy ,nem tudom mi történt :S
2010. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem valami családi ok vagy valaki megbántott?
2010. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Régen nekem sem volt ilyen. 2éve elkerültem más helyre más iskolába, és valahogy ott sem találtam meg a helyem, és ahol voltam már ott sem jó. És annyira szeretném azt, hogy újra olyan legyen. Már önbizalmam sincs. Úgy érzem, hogy senki sem szeret, pedig lehet, hogy ez sincs így. Ezért szeretnék valamit amivel ezen lehet változtatni, hogy újra olyan legyen, és legyenek barátaim. Remélem neked is sikerülni fog.
2010. jan. 6. 19:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy családi ok lenne. Egyszerűen csak ha kérdeznek tőlem valamit válaszolok, visszakérdezek és ennyi. Nem tudok tovább beszélgetni. És fogalmam nincs, hogy miről kezdjek el beszélgetni, hogy ne legyen csend 3szó után.
2010. jan. 6. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Próbáld meg valamihez kapcsolni a beszélgetést, Pl.: hogy a Született felségeket pénteken fogják adni, és így végre meg tudod nézni. Aztán hogy kit szeretsz a szereplők közül...Ez csak egy példa volt. Remélem tudtam egy kicsit segíteni.:)))
2010. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy te depressziós? Lehet, hogy azért nem beszélsz mert teljesen magadba fordultál.
2010. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Lehet, hogy az vagyok. De nem akarok ilyen lenni.:(

13:44 tudtál segíteni.köszi:)

2010. jan. 7. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki kellene vizsgálni azt a depressziót. Én is ennyire befordultam a depresszió miatt. Tudom milyen érzés. Én is nehezen tudok beszélni.
2010. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. jan. 10. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!