Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj reggelente a fejem?

Miért fáj reggelente a fejem?

Figyelt kérdés

mostanában 1 Héten kb 2 szer fáj a fejem mikor felkelek, de van hogy egymás után is 2 szer, általában elmúlik a nap folyamán, de van hogy egész nap fáj, ilyenkor megméretem a vérnyomásom, és szokszor elég alacsony, de nem annyira vészes, iszom kávét, régebben csak naponta 1 et ittam (reggel), de kb 3 hete már délben is iszom 1-et mert annyira fáradt és álmos, vagyok és hát alszom pedig eleget (szerintem) általában 10 órakkor szoktam aludni menni, de van hogy hamarabb ha álmosabb vagyok.

gondolom én hogy a párnámmal lehet baj, eléggé nagy, és puha, és hamar kilapúl, elveszti a rugalmasságát, és a kevés levegő, e miatt fájhat a fejem és nem tudom magam rendesen kipihenni (gondolom én)

Szerintetek mi a baj? volt valakinek hasonló problémája?

Ja, és mostanában elég depis és semmirevaló életet élek, senkim nincs, nem érdekel igazán semmi, és sem vitamin, sem a napi szükséges tápanyagot nem biztosítom magamnak, mert a fizetésem nem elég mindenre. Szóval a hiányos és egyoldali táplálkozás is lehet a probléma, legalább is ezt mondták már...



2014. júl. 6. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!