Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha gyógytornára járok...

Hogyha gyógytornára járok akkor az iskolában a kötelező úszásról fel lehetek mentve?

Figyelt kérdés
3 éve járok kötelezõ úszásra és szörnyu higgyétek el nagyon rossz senki sem szereti. de nem arról van szó hogy lusta vagyok vagy ilyesmi úszásra nem szeretnék járni de azért tesire igen és gerincferdülésem van ezért gyógytornára kell járnom de nem tudom hogy ezzel lehetne-e felmentést írni.
2014. júl. 7. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt. Mivel sokan az úszást javasolják a gerincferdülés gyógymódjának.

Nézz szét a Gerincakadémia honlapján!

Ajánlom Thomas Hanna: Izomkontroll c. könyvét.

2014. júl. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kaptam felmentést, de igazolnom kellett a gyógyúszást. Ha neked csak gyógytorna van, akkor egyes testnevelési gyakorlatok alól kaphatsz felmentést, ezt beszéld meg az ortopédián vagy a gyógytornásszal. Viszont ha van gyógyúszásod, akkor esetleg kiválthatod a rendes úszást, mivel az másféle gyakorlatokat követel meg, amiket esetleg nem végezhetsz. Viszont ehhez kell a testnevelő tanár beleegyezése is, volt az iskolában olyan, akit nem hatott meg egy igazolás.
2014. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!