Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az ha szinte minden...

Normális az ha szinte minden nap álmodok?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értve hogy emlékszek is rá hogy mi volt mit csináltam stb...
2010. jan. 6. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki amúgy is álmodik minden nap - ha meg emlékszel is, az szerintem nagyon jó dolog!
2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és szépeket álmodsz?

szerintem normális

2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
irígyellek
2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor hogy, valamikor nőset, valamikor akciósat, valamikor unalmasat, milliomosat, néha kár felkelni, néha meg jobb :D
2010. jan. 6. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is emlékszem minden nap mit álmodtam, legalábbis miután felébredek :) semmi gond nincs ezzel.
2010. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is mindig álmodok,sőt ha nagyon álmos vagyok az álom hamarabb jön,minthogy rendesen elaludnék.(nem álmodozás,tök másra gondolok egyszer csak vmi bejön a képbe és mikor felébredek akk veszem észre h jó hamar álmodtam.)
2010. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig emlékszek az álmaimra szerintem tök jó dolog. a barátaim irigyelnek is érte :D
2010. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!