Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi átlagosan a maximális...

Mennyi átlagosan a maximális idő, amíg egy ember vissza tudja tartani a végtermékeit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyén függö
2010. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi ment be
2010. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A húgyhólyag egyszercsak megreped, amibe belehalsz. A széklet más tészta, ha nem eszel olyat aminek nincs végterméke, tehát kvázi mindent felhasznál a szervezet, akkor hetekig nem kell wc-re menni... ellenben leállhat a bélműködés, bélcsavarodás is lehet, elhal egy bélszakasz, szepszis, és meghalsz...
2010. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
8 órát ki lehet bírni wc-re menés nélkül, ha mondjuk viszonylag kevés megy be?
2010. jan. 7. 17:55
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem eböl letek gondjaim évekig munkábol hazaérve ugye othon csinálnikéne valami hasznosat és mikor éreztem hogy kellene széklelni na mégeszt a kevés fát szét hasitom sztán persze már rohani kelett azota kb 13 alkalomal vágták ki a külsö aranyeres rögeimet évente kb 2szern ugyhogy ha visszatudnám csinálni amikor érzem hogy kell nem hasigatnám továb a fát mondom eszt mot, de az ember nem tud paranycsolni magának mots ha kell igyekszem anyitvárni,hogy anyira keljen,hogy gyorsan végezek hogy ne keljen erölködnöm,és utána minimum 10 percet fekszek hogy vissza ez idö alatt vissza huzodjon és regel mindig bekel kenem mert külömben kiszárad és ojankor ez a nagyon alaptomos arany ér kijön és bealvad a vér ezek miat nem szabad visza tartani a a vastagbélre végbélre nagyon vigyázni kell, az irásomnak ez a lényege,tt.zl.
2010. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a székletemet egy hétig, a vizeletemet 14 óráig vissza bírom tartani. Nem szoktam vele játszani, de szükséges, akkor működik (pl: itthon nem tartogatom, de idegen helyen nem szeretek elmenni wc-re).
2010. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!