Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kismama vagyok és be szeretném...

Kismama vagyok és be szeretném festeni a hajam kékesfeketére, jobban mondva csak színezni, színezővel. Ártok a kisbabámnak vele? Az összetevőkben nem találtam kátrányt és ammónia mentes is.

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Minél sötétebb a festék annál károsabb a szervezetnek. Maga a színanyag az amiből káros anyagok jutnak be a bőrön keresztül.
2014. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én világ életemben kékesfeketére festettem a hajamat . A terhességem alatt is . Gyönyörű nagy egészséges babám született . :) Nem tudom milyen az alap szined (nekem sötét ,nem feltűnő a lenövés ) ,de ha csak egyszer-kétszer fested a hajad semmi baja nem lehet.
2014. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

PPD (Para-Phenylenediamine) van benne? Az egy szörnyen veszélyes szar.

Javaslom, próbálj növényi hajfestéket. Nekem ez bevált:

[link]

Van fekete, kékesfekete is. Kicsit több a pepecs vele, mint a vegyi festékekkel, de legalább biztos nem mérgeket kensz magadra.

2014. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet lebattyogni a háziorvoshoz a dobozzal, hogy nem ellenjavallja-e az összetevők alapján. Sajnoos a hajszíezők elég agresszív vegyszerek sokszor.
2014. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3, miért biztos? Mert azt mondják? Sokszor a natúrkozmetikumokban durvább dolgok találhatók...
2014. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!