Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen, ammónia (? )...

Kellemetlen, ammónia (? ) szagú izzadtság. Mi okozhatja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Üdv.


Lassan 7 éve kézilabdázok versenyszerűen,(heti 5-7 edzés + 1 meccs) az elmúlt időben pár hónapot ki kellett hagynom egy sérülés miatt. (bokaszalag szakadás, semmi gyógyszert nem kaptam)


Kb 2hónapja rendszeresen újra edzek, eleinte még semmi probléma nem volt, de úgy 1 hónapja nagyon rossz szagút, mások szerint "ammónia" szagút izzadok. Eléggé kellemetlen és érdekelne hogy mitől lehet. Egyéb tüneteim, fájdalmaim nincsenek.


Még annyit hozzáfűznék, hogy sajnos a hátam is szőrös néhány helyen, és ezt szőrtelenítő kenőcsel szoktam leszedetni, nem gyantával ennek a kenőcsnek a szagára emlékeztet az izzadtság. (a baj ezzel csak az hogy már jóval előbb alkalmaztuk a krémet, minthogy a szag fellépet volna)


A normális válaszokat előre is köszönöm.



Amióta vissza jöttem edzeni (kb 1.5 hónapja)


2010. márc. 3. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat az utolsó mondatért, nem tudom hogy került oda =)
2010. márc. 3. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, hogy abbahagyod a krémet. Egyébként háton sokkal jobb a gyantázás. Nem fáj annyira, mert kevesebb az idegvégződés, és tartósabb+nem erősödik meg a szőr.

Szerintem a krém az oka, mert egy részét beszívja a bőröd, és az izzadsággal keveredik edzés közben.

2010. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod


annyit szeretnék még megkérdezni, ha ez a krém miatt van és tényleg így bevette a bőröm, hogy 1 hónapja ettől bűzlöm...


mivel tudom ezt eltüntetni ?

2010. márc. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!