Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Súlyos leégésre mit ajánlatok?

Súlyos leégésre mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
A Balatonnál dologozom és nagyon leégtem a víz mellett. Mit lehetne tenni ellene, mert holnap is mennem kell, de nagyon fáj és félek, hogy holnap még rosszabb lesz.
2014. júl. 12. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Panthenol habot vegyél a patikában és azzal kenegesd. Valami nagyon könnyű inget fel kell venni ha napra mész. A kilátszó testrészeket be kell kenni 50 faktoros naptejjel.
2014. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes írja, talán még 80-as naptej is kapható. Nyakadat is próbáld takarni, kalappal vagy valamivel. Vigyél magaddal fájdalom/lázcsillapítót is.
2014. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam leégésre a sör jött be! Tavaly nyáron olvastam róla amikor megkapott a nap nagyon ..... Flakonba bele és amikor beitta megint spricccolni .... Másnap még ülni nem tudtam 3. Nap már ok volt, le sem hámlott!

Vigyázz nagyon, kend magad 50 faktorossal óránként és igen, amit lehet ruhával takard el !

2014. júl. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!