Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az utcán hirtele...

Mit tegyek ha az utcán hirtelen rámjön a hasmenés? Esetleg szédülé és hányinger?

Figyelt kérdés

Nèha az utcán csak úgy rámjön a hasmenès. Szóval mit tehetnèk ha így rámjön a "rosszullèt"?

Kèrlek segítsetek! Előjön mèg nèha szèdülès ès ès verejtèkezès is.



2014. júl. 12. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

De mitől jön rád? Szorongsz? Mert akkor a pszichológus legyen az első lépésed.


Ha meg nem attól van, akkor háziorvos. Az nem normális, hogy valakire csak úgy random rájön a hasmenés.


Ami a konkrét esetet illeti, sok mindent nem tudsz tenni: a fejedben legyen meg, hogy hol van a környéken nyilvános WC, és ha úgy gondolod, hogy eljutsz odáig, akkor fuss. Ha nem, akkor vagy keresel egy megfelelő bokros vagy eldugott helyet, és ott, vagy ha még odáig se jutsz el, hát, akkor én még mindig szívesebben f*snék az utcasarkon, mint hogy a ruháimba csináljam. De gondolom hogy ekkora vész nem szokott történni.

2014. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem tudom. Egyszerűen elkezdem èrezni hogy kezdődik, csak imádkozok hogy èrjek haza. Egyszerűen nem tudom. Nem is szívesen megyek ki otthonról ezèrt. Kicsit szègyelem. Na jó, nagyon.
2014. júl. 13. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!